Władysław Kozakiewicz w Opolu

Autor Obywatelski1

DSC_0661_sW najbliższy weekend Opole odwiedzi ikona polskiego sportu, mistrz olimpijski i jeden z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce i na świecie polskich sportowców – Władysław Kozakiewicz. W trakcie dwudniowej wizyty spotka się z uczniami, studentami oraz mieszkańcami Opola oraz weźmie udział w uroczystej gali Sportowiec Roku 2013 Województwa Opolskiego.

W piątek, 17 stycznia o godzinie 9:30, W. Kozakiewicz odwiedzi uczniów z III Liceum Ogólnokształcącego i Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków (ul. Dubois 28), gdzie poprowadzi „Lekcję z Mistrzem”. O godzinie 13:00 będzie gościem na Wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej (ul. Prószkowska 76), gdzie odbędzie spotkanie ze studentami w auli wydziału. W piątkowe, późne popołudnie, od godziny 17:00 W. Kozakiewicz będzie do dyspozycji mieszkańców Opola na otwartym spotkaniu w Sali Orła Białego Urzędu Marszałkowskiego, gdzie odbędzie się promocja Jego książki pt. „Nie mówcie mi jak mam żyć”. Drugie spotkanie W. Kozakiewicza z mieszkańcami Opola połączone z promocją książki odbędzie się w sobotę, 18 stycznia o godzinie 15:00, w Miejskiej Bibliotece Publicznej (przy ul. Minorytów 4). Sobotni wieczór upłynie w pod znakiem emocji związanych z galą Sportowiec Roku 2013 Województwa Opolskiego, na której Władysław Kozakiewicz będzie gościem specjalnym. Gala rozpocznie się o godzinie 19:00 w Centrum Rozrywki „Kubatura” przy ul. Oleskiej 102.

Przypomnijmy, że to nie pierwsza wizyta Władysława Kozakiewicza w Opolu. Na zaproszenie opolskiego olimpijczyka Janusza Trzepizura, jest corocznym gościem specjalnym Opolskiego Festiwalu Skoków – międzynarodowego mityngu lekkoatletycznego rozgrywanego na Stadionie Opolskich Olimpijczyków. Podczas mityngu rozgrywane są rekreacyjne zawody „Mały Olimpijczyk”, w których Władysław Kozakiewicz jest trenerem i opiekunem jednej z drużyn opolskich przedszkolaków.

Zachęcamy wszystkich Opolan do wzięcia udziału w spotkaniach z Władysławem Kozakiewiczem. To doskonała okazja na zwykłą rozmowę oraz zdjęcie z Mistrzem Olimpijskim.

Inf. pras., mw

  1. Irena
    | ID: 7158cca3 | #1

    Mój …śp.Tatko bardzo sie cieszył z Gestu Kozakiewicza.!!!!Pięknie sportowca przyjąc i korzystać z Jego doświadczenia sportowego.A dzieciom sportowcom,zycze złotych medali.

Komentarze są zamknięte