Już jest angielski tekst do świetnego teledysku z antyaborcyjnym „protest songiem” brzeskiego zespołu Irydion

Autor Obywatelski1

irydionZamieszczony na Youtube teledysk „Irydion – W obronie Życia / In defense of Life (English Subtitles)” do wspaniałego antyaborcyjnego protest songu zespołu Irydion nikogo nie pozostawia obojętnym. Teledysk opowiada historie kobiety która nie zdecydowała się zabić swego poczętego dziecka. Nowa wersja teledysku z angielskim tekstem umożliwia jego odbiór przez obrońców życia na całym świecie.

Pierwsza płyta zespołu ukazała się na przełomie 2002 i 2003 roku. Po prawie dekadzie zespół nagrał w 2011 drugi album 44! z którego pochodzi antyaborcyjny manifest. Utwory zespołu trzymane są w różnych odmianach rocka, od ballad po ciężki brzmienie. Przesłanie płynące z tekstów jest prawicowe, nacjonalistyczne, pełne realizmu.

W wywiadzie dla legitymistycznego pisma „Młodzież Imperium” muzycy Irydiona bez ogródek zaproponowali środowisko wykorzeniającym Polaków z polskości by „spie… i promowało swoją ideę „obywateli świata” w szerokim świecie”. Zdaniem muzyków zespołu „nadchodzi nowe pokolenie, nieskażone komuną, okresem przemian i unijnego wazeliniarstwa. Młode pokolenie, które bez kompleksów, ale i bez zbędnego patosu stwierdzi, że… Polska jest po prostu zaj…!”

Muzycy zespołu rzeczywistość społecznopolityczną III RP określili w wywiadzie dla „Młodzieży Imperium” mianem patologicznej choroby wyniszczającej organizm narodowy. Swoją rolę widzą jako role czynnika, który pobudza wytwarzanie białych ciałek do walki z chorobą.

W protest songu „W obronie życia” Irydion jednoznacznie aborcje nazywa morderstwem, zwolenników aborcji otumanionymi świniami, aborterów mordercami, wzywa do karania za aborcje.

Jan Bodakowski

  1. Eleonora
    | ID: d7ddd4d9 | #1

    Jedna z niewielu udanych reklam Coca Coli.
    Polecam:

    http://www.youtube.com/watch?v=yRqUTA6AegA

Komentarze są zamknięte