Integracja punktów InPost w placówkach Kasy Stefczyka zakończona

Niezależna Gazeta Obywatelska

In PostStefczyk Finanse – partner placówek Kasy Stefczyka, największej spółdzielczej kasy oszczędnościowo‑kredytowej oraz InPost – drugi co do wielkości operator pocztowy w Polsce – zakończyły integrację swoich punktów. Wspólna oferta obu firm, obejmująca kompleksową obsługę pocztowo-kurierską oraz możliwość skorzystania z bogatego wachlarza usług finansowych, jest już dostępna we wszystkich 400 placówkach Kasy Stefczyka zarządzanych przez Stefczyk Finanse.

Dotychczas w placówkach Kasy Stefczyka klienci mogli skorzystać z zaawansowanej oferty usług finansowych: dokonać przekazu pieniężnego lub przelewu, uzyskać pożyczkę czy zakupić ubezpieczenie. Teraz – dzięki kooperacji Kasy z marką Stefczyk Finanse oraz współpracy z InPost – konsumenci zyskają jeszcze większy komfort przy realizacji codziennych czynności. Za pomocą zintegrowanych punktów mogą w prosty, szybki i wygodny sposób m.in. nadać lub odebrać list czy paczkę.

Obsługa pocztowa w placówkach Kasy Stefczyka odbywa się w pełni elektronicznie – na terminalach z oprogramowaniem pocztowym, dzięki czemu w nowoczesny sposób pozwala zbierać informacje online o nadaniach i przesyłkach odebranych. Dodatkowo, na ukończeniu są prace wdrażające obsługę przesyłek do Paczkomatów InPost – tym samym klienci będą mogli nadać i odebrać paczki w każdej placówce Kasy Stefczyka zarządzanej przez Stefczyk Finanse.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tempa, w jakim udaje nam się integrować placówki – od podpisania strategicznego porozumienia minęło zaledwie kilka miesięcy, a już dostosowaliśmy wszystkie nasze punkty. Wraz ze Stefczyk Finanse wprowadzamy na polski rynek nowy, wyższy poziom usług bardzo istotnych z punktu widzenia konsumenta, czyli tych wykonywanych niemal każdego dnia. Klienci doceniają komfort i zakres oferty, jaki proponujemy im w rozbudowanych punktach. Zamierzamy kontynuować ten kierunek rozwoju POK i zawierać kolejne formy współpracy gwarantujące ciągłe rozszerzanie oferty produktowej. Jesteśmy gotowi na obsługę najbardziej wymagających projektów pocztowych. Potwierdza to m.in. współpraca z Polską Grupą Pocztową przy realizacji dużego kontraktu na rzecz sądów powszechnych i prokuratur – mówi Rafał Brzoska, Prezes Grupy Integer.pl.

Więcej informacji znajdą Państwo w załączonym materiale oraz na stronach: www.integer.pl, www.paczkomaty.pl oraz www.inpost.pl

 

Komentarze są zamknięte