W Szwecji pedofil otrzymał prawo do opieki nad dzieckiem

Niezależna Gazeta Obywatelska2

stop-pedofilomLokalna komisja w Helsingborgu (Szwecja) przyznała prawo do opieki nad pasierbem pedofilowi, który w bieżącym roku opuścił więzienie za molestowanie osób małoletnich. Decyzja została podjęta w sposób niemal jednogłośny.

Bulwersująca sprawa została nagłośniona przez lokalną gazetę „Helsingborg Dagblad”, wskutek czego ponownie rozpatrzy ją sąd rejonowy. Z informacji, do których dotarli szwedzcy dziennikarze wynika, że pedofil jest znanym policji recydywistą, wielokrotnie skazywanym za przestępstwa seksualne. Pierwszy prawomocny wyrok mężczyzna otrzymał w 2004 r.  za molestowanie pięcioletniej dziewczynki. Występował również w charakterze podejrzanego w sprawie zgwałcenia 14 – latki. Pedofil przez długi czas utrzymywał lubieżne kontakty z nieletnimi za pomocą czatów internetowych. Ogółem, skazano go czterokrotnie za popełnienie 90 przestępstw.

Organem posiadającym kompetencje do stwierdzania możliwości zaistnienia praw adopcyjnych jest lokalna komisja, która przyznaje je drodze głosowania. Zdecydowana większość uprawnionych do zabrania głosu w tej sprawie, nie posiadała żadnych obiekcji co do 60 – letniego przestępcy. Według nich, czyny dokonane przez pedofila należą do przeszłości, a obecnie nie ma przesłanek, aby twierdzić, że 10 – letnie dziecko może być zagrożone w trakcie sprawowania nad nim opieki.

Z dziesięcioosobowej komisji jedynie Carina Sällberg miała wystarczającą ilość zdrowego rozsądku, żeby przeciwstawić się pomysłowi powierzenia pieczy nad zdrowiem i życiem chłopca. Ostatecznie, z powodu nagłośnienia sprawy, prawem do adopcji przez pedofila zajmie się sąd rejonowy. Poziom absurdu wydanego przez komisję postanowienia, jest póki co nie do zaakceptowania nawet dla czołówki europejskiego „postępu”, do której z całą pewnością można zaliczyć Szwecję.

Wojtek Natkaniec, narodowcy.net

 1. Eleonora
  | ID: cc04b691 | #1

  Nasze intelektualne gejzery w osobach pań (?) prof Środy, Warakomskiej i Szczuki napisały „ostry” w wymowie list do Papieża.
  Waląc w znienawidzony Kościół w łaskawości swojej zacytowały urywek z Pisma Świętego, przypisując go….. Chrystusowi:))

  „Bo czyż to nie Jezus głosił iż
  „Nie masz Żyda, ani Greka, nie masz niewolnika ani wolnego, nie masz mężczyzny ani kobiety, albowiem wy wszyscy jesteście jednym w Chrystusie”?”

  Rzecz w tym, że cytat pochodzi z Listu do Galatów, św Pawła z Tarsu….
  Nie ten Autor

  Nieszczęściem jest zostać skrajną feministką
  Ale zostać durną, nieoczytaną feministką- toż to dopiero męka!

 2. Irena
  | ID: 3af40b05 | #2

  Chcąc pisać list do Jego Świetobliwosci Papieża ,trzeba mieć świadomość, że On zna tresc Pisma Świętego i nie tylko. Panie polskie feministki – pokazały swą durnotę,Tak masz racje pani @Eleonora. Wstyd,na cały świat.Dobrej niedzieli.

Komentarze są zamknięte