Ruszają prace nad mapą wydatków Opola

Niezależna Gazeta Obywatelska1

Paweł Ślęzak obok Marcina Ociepy fot. NGOpoleTworzące się na Opolszczyźnie struktury Republikanów zorganizowały dziś otwarte spotkanie informacyjne dla różnych organizacji z terenu województwa opolskiego. Spotkanie miało charakter integracyjny i służyło wymianie poglądów i informacji o  działalności poszczególnych osób złączonych wspólną ideą. Organizatorem spotkania był Paweł Licznar, który koordynuje tworzący się klub w Opolu Republikanów. Na spotkaniu był Marcin Ociepa, lider „Razem dla Opola” i organizator struktur przyszłej partii Jarosława Gowina. Ociepa przedstawił swoją dotychczasową działalność począwszy od stowarzyszenia „Horyzonty” (angażującego się w działalność charytatywną i społeczną) do działalności samorządowej i politycznej. Następnie wszystkie obecne osoby na spotkaniu miał okazję przestawienia swojej dotychczasowej działalności. Wśród obecnych byli m.in. przedstawiciele Stowarzyszenia „Rycerzy Biznesu” z Prudnika, przedstawicielka inicjatywy „Szlachetna Paczka”, a także stowarzyszenia „Stop Korupcji”. W sumie kilkanaście osób miało okazję wymienić się poglądami i pomysłami w restauracji Szara Willa w Opolu.

Co ważne, Paweł Ślęzak zaproponował zrobienie mapy wydatków Opola, wzorem mapy wydatków państwa, zrobioną przez Fundację Republikańską. Redakcja NGO zadeklarowała publikację końcowego efektu prac i zaprosiła obecnych na debatę ekspercką 5 grudnia pod hasłem ” Co z tą emeryturą?”.

Autor: Tomasz Kwiatek

  1. T
    | ID: e3d272a2 | #1

    To PJN jest już passe? Pan Ociepa bierze się za Republikanów. Myślę, że koalicja z PO w Opolu już wystarczająco go kompromituje.

Komentarze są zamknięte