Kaczyński: Ten rząd ma jeden podstawowy problem. Tym problemem jest premier

Redaktor Obywatelski

Kaczyński w Opolu 5 [facebook.com]Przyszło nam dzisiaj debatować w szczególnym czasie. Mamy afery w rządzie, całą masę plotek i zapowiedzi, że coś się stanie. W tym zamieszaniu szczególnie istotne jest to, byśmy potrafili odróżniać sprawy najważniejsze od tych innych, też często ważnych, ale nie najważniejszych – powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas otwarcia Rady Politycznej PiS. 

Kaczyński w swoim przemówieniu odniósł się do najważniejszych kwestii i problemów z którymi obecnie borykają się wszystkie pokolenia Polaków. Wskazał również winnego, dramatycznej sytuacji Polski:

Jest w Polsce ktoś, o kim możemy powiedzieć, że jest ojcem tej biedy – pan Donald Tusk – powiedział Kaczyński.

Po czym dodał:

Mamy do czynienia ostatnio z posunięciami, które mają obraz tego rządu uczynić innym, lepszym, łatwiejszym do przyjęcia dla społeczeństwa. Trzeba sobie jasno powiedzieć. Ten rząd ma jeden podstawowy problem. Tym problemem jest premier i to ten problem musi być rozwiązany.

 – mówił prezes PiS.

Podczas Rady Politycznej zostaną wybrani wiceprezesi partii. Nominowani do tych funkcji zostali: Beata Szydło, Mariusz Kamiński, Adam Lipiński oraz Antoni Macierewicz.  Nowym wiceprezesem PiS-u został Antoni Macierewicz. Joachim Brudziński pozostał szefem komitetu wykonawczego ugrupowania.

wP, lz

Komentarze są zamknięte