Z ostatniej chwili: Adam Hofman zawieszony

Niezależna Gazeta Obywatelska4
 Adam Hofman fot: RMF FmRzecznik PiS Adam Hofman zawiesił członkostwo w PiS i klubie parlamentarnym największej partii opozycyjnej.   – „Adam Hofman przestanie być szefem regionu, rzecznikiem prasowym, czynnym członkiem partii oraz klubu Prawa i Sprawiedliwości” – powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński.Ta decyzja jest efektem działań CBA, które zajęło konta polityka w związku z wykryciem nieprawidłowości w jego oświadczeniach majątkowych. Sprawę zbada prokuratura.
tk za wp.pl
 1. z Niemodlina
  | ID: d1f417eb | #1

  Niesamowita manipulacja ma miejsce na internetowej stronie Głosu Helmuta, w dziale „Polska i Świat” w ostatnich kilku dniach nie było ani słowa o prawdoPOdobnie największe aferze korupcyjnej w historii Polski ujawnionej kilka dni temu, dziś informacja o Hofmanie szybciutko już znalazła się na pierwszym miejscu! Bolszewickie metody, jak słusznie zauważył dziś sam Hofman reżim Donalda T. i zaprzyjaźnione z nim media będą próbowały przykryć aferę korupcyjną z małopolski właśnie Hofmanem.

 2. Irena
  | ID: 478456fd | #2

  @ z Niemodlina.Masz duzo racji.Ale dziwie sie,ze p.Hofman swoja wiarygodnosc sam podwazył.Kwestia ok.30tys.zł Na taka kwote sie złakomił
  .A warto było??
  Polityk szczególnie musi sie pilnować.A media sa w obcych rękach,w tym niemieckich,którym zalezy na złej opinii naszych rodaków, na skłóceniu. i zabraniu naszej Ziemi Gospodarke nasza położyli na łopadki..Znasz li grzechy główne??Zapewne tak. Musimy sie ich strzec.

 3. Anonim
  | ID: c37d5d9b | #3

  Założenie wroga – zniszczycie „samych siebie” rękami agentów. Żałosny jest Hofman, ale już spoza niego nie widać sk..synów z PO i umyka fakt, że Kaczyński rozlicza się szybko z członkami własnej partii, którzy nie zasługują na zaufanie.

 4. Irena
  | ID: 478456fd | #4

  @Anonim.Witaj.Nie zasługuje na zaufanie,wiec opuszcza szeregi. – jak piszesz. ..I to jest mądre………….Tą zasade stosuje p.Kaczyński od 8 lat……….A nadal ma w PiS-ie ludzi, którzy sa miernotami,pętakami. Czyli, nadal czyścimy szeregi.Czy to będą kolejne dziesiątki lat?

Komentarze są zamknięte