Jak w każdą czwartą sobotę miesiąca mieszkańcy Opola będą mogli oddać bezpłatnie elekrotośmieci. Zbiórka prowadzona jest w ramach akcji: „Moje miasto bez elektrośmieci”.
Punkty zbierania elektroodpadów w sobotę 23 listopada w godz. 9.00 – 14.00
- Zaodrze: rejon ulicy Niemodlińskiej – parking przy DH AS
- Malinka: rejon ul. Wiejskiej – parking za Netto
W ramach prowadzonej akcji za przyniesiony zużyty sprzęt wydawane będą kupony Funduszu Oświatowego. Po przekazaniu ich szkołom biorącym udział w programie: Moje miasto bez elektrośmieci” zostaną one przeliczone na punkty, które mogą być wymieniane na nagrody – pomoce dydaktyczne: tablice multimedialne, książki, sprzęt sportowy, elementy wyposażenia sal.
Oprac. red

Nagroda Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za najlepszy artykuł

Kupony Oświatowe dla tego ,kto odda elektrosmieci to ciekawy pomysł.Akcja zapewni szkołom m.in.lepsze wyposazenie w pomoce naukowe.