Arkadiusz Wiśniewski odszedł z PO

Redaktor Obywatelski7

Arkadiusz WiśniewskiByły wiceprezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski, poinformował, że rezygnował z członkostwa w Platformie Obywatelskiej. Uprzedził tym samym swoje wyrzucenie z partii. 

Wiśniewski o swojej decyzji poinformował podczas specjalnej konferencji prasowej zorganizowanej na pl. Wolności w Opolu. Były wiceprezydent podkreślił, że wybór miejsca nie jest przypadkowy, bowiem jak nazwa placu wskazuje, odchodząc z partii staje się wolnym działaczem i teraz będzie mógł działać w ramach społeczeństwa obywatelskiego.

To dobra decyzja Wiśniewskiego, ponieważ zawsze lepiej jest odejść, niż zostać wyrzuconym z partii.

lz

 1. Irena
  | ID: eeb835ca | #1

  A gdzie teraz korzenie zapuści? Moze u pana Gowina.

 2. Anonim
  | ID: 5cdb6008 | #2

  Odszedł, bo i tak by go wyrzucili. W ramach „porządków” personalnych w PO najwyraźniej ani T.W. ps. „Radek” ani T.W. ps. „Oskar” nie potrzebują Wiśniewskiego. Boć może przyda się on towarzyszowi Niciei. Nie wiadomo jednak, czy Ociepa zechce oddać Wiśniewskiemu upragniony stołek, na który z pewnością sam liczy w przyszłych wyborach.

 3. ely
  | ID: d509b024 | #3

  Miliardowa afera PO !!! łapówki w milionach złotych na prywatnych kontach- oto obraz rządzacej Platfpormy „Obywatelskiej”. Kraj po 6 latach rządów PO tonie w bilionowych długach, najbiedniejsdzym podnosi sie podatki, VAT, który rzutuje na ceny podstawowych artykułów, a sami rządzacyu traktują Polskę jak prywatny folwark, a naród jak niewolników, głupców, oszołomów.

 4. | ID: 026b258d | #4

  Krokodyle „łzy” …

  Pozwolę sobie i ja wrzucić swoje 3 grosze w sprawie „krokodylich łez” , jakie ostatnimi czasy wylewa ten były stronnik ale i czynnie biorący udział w rządzeniu przez PO – Polską . Tyle , że lokalnie , obywatel …

  Ktoś kto przyłożył swe łapska do parcelacji naszej Ojczyzny , tudzież gnojenia swoich rodaków w sposób nawet i pośredni , nie zasługuje nawet w najmniejszym stopniu na współczucie co najwyżej mam do takiego osobnika jedną tylko propozycję na uwiarygodnienie swoich tych czy innych racji ,,,

  Musiałby ponad wszelką wątpliwość udowodnić , że to czym się zajmował i z czego dotychczas utrzymywał rodzinę także i siebie samego pochodzi tylko i wyłącznie z legalnie i uczciwie wypracowanych dochodów..

  Powtarzam , To On sam musiałby przedstawić nie budzące najmniejszej wątpliwości dowody swojej prawdomówności ,,,

  Zaś ob. Jarmuziewicz to inna historia . To zaś , że w wyniku kotłowania się pod „dywanem” – oPOlskich „buldogów” , uciekł ten bardziej pokąsany , może mieć tylko do siebie pretensje . Widać nie sprostał wymogom formacji której był dotychczas tak poddańczo wierny.

  Na żart czy raczej farsę zakrawa fakt zasłaniania się przy tym wszystkim – poczuciem honoru ! (sic!)

  Platforma i honor , niezłe jaja :-)))

  Ty gościu wypadłeś z gry i póki co wieź się solidnie do naprawy tego co zdążyliście spier-olić ze swoimi kolesiami z PO do tej pory …

  Także miast biadolić rozpowiadając na prawo i lewo jakie to nieszczęście obywatela „dopadło” , by przynajmniej w jakimś minimalnym stopniu odpokutować winy tak własne ( wszak nie ma polityka bez winy) jak zwłaszcza tych sprawujących obecnie władzę kolegów z POrąbanej formacji.

  W ramach zadośćuczynienia czy raczej pokuty winieneś Obywatelu odkupić od rolnika snop siana i wygodnie rozsiadłszy się na sąsieku nie ruszyć się z miejsca póki ostatniej drobinki z tego snopka osobiście bez niczyjej pomocy „nie przeżujesz”. Przy czym każdy wcześniej przeżuty kęs połkniesz na „sucho” ( bez popijania)…

  Być może wówczas powróci głębsza refleksja nad własną osobą ,,,

  Tym czasem – Bywaj zdrów ….

 5. Irena
  | ID: 4926dfb9 | #5

  @A.K.Andruch.Podoba mi sie Twoja wypowiedz.Wszak z udowodnieniem z czego zyje,to nie problem, bo zarobki miał wysokie.Ale te wycieczki,balangi, moze zegarki skoro takie modne,sukienki ,torebki dla bliskiej odmiennej płci, to trudnosci by sprawiły. Ale,jezeli nadal chce byc osoba publiczna, to musi sie wyspowiadać, skąd czerpał zyski.

 6. | ID: 026b258d | #6

  @Irena

  To , że w/w „Obywatel” może udowodnić dotychczasowe pobory nie oznacza iż działania którym patronował pełniąc obowiązki tak v-ce prez. M. Opola a także rajcy miejskiego w swej wymowie i skutkach będą mu zapisane na plus ?

  Czy w skutek jego działalności miasto Opole a zwłaszcza jego mieszkańcy, w swej znakomitej większości , mogą z czystym sumieniem potwierdzić owe rewelacje i zapewnienia z jakimi ów do niedawna prominentny działacz tej POrąbanej formacji deklarował podczas ostatniego swego wystąpienia (Pl.Wolności) ….

  Czy decyzje które z racji sprawowania tak odpowiedzialnego urzędu podejmował z uwagi na dobro ogółu czy interes partii której był przedstawicielem .

  Na Pańskim miejscu panie Rajco , byłbym dalece ostrożny w przypisywaniu sobie takich czy innych jeszcze zasług .

  Przyjdzie dogodny czas i na to . Wcześniej natomiast , należałoby sporządzić w podsumowaniu działalności waszych rządów , swego rodzaju audyt pozostałości spadkowej PO 6-letnim urzędowaniu tej niespotykanej w dotychczasowej historii parlamentaryzmu w Polsce , korupcyjno-aferalnej , formacji politycznej ,,,,

  Przysłowie powiada „PO owocach ich poznacie” , zatem więcej pokory, Panie Rajco w gloryfikowaniu własnej osoby .

 7. Irena
  | ID: 4926dfb9 | #7

  To są sprawy wielowątkowe.A rzady PO to jedna wielka masakra @ A.K.Andruch. Pycha,pycha to grzech główny.

Komentarze są zamknięte