Nasza inicjatywa: Co z tą emeryturą? – debata ekspercka 5 grudnia 2013 r.

Niezależna Gazeta Obywatelska

co z ta emeryt_ngo_debataPaździernikowe wydanie NGO poświęciliśmy tematyce emerytalnej i zamieszania wokół reformy OFE. Mieliśmy sporo pytań co wybrać OFE czy ZUS? Chcemy na ten problem spojrzeć szerzej i spróbować odpowiedzieć na pytanie: co będzie z tą naszą  emeryturą? W tym celu 5 grudnia organizujemy debatę ekspercką pod hasłem „Co z tą emeryturą?”, której celem będzie przybliżenie zagrożeń związanych z zabezpieczeniem emerytalnym Polaków.  Pomysł zorganizowania debaty eksperckiej  spotkał się z zainteresowaniem ze strony opolskiego Wydziału Ekonomicznego Wyższej Szkoły Bankowej, w której gmachu przy  ul. A. Kośnego 72. w czwartek 5 grudnia br. o godz. 17.00 odbędzie się debata. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców i studentów Opolszczyzny!

W debacie wezmą eksperci z WSB i OFE.

Przedstawiciele ZUS zaprezentują funkcjonalność Platformy Usług Elektronicznych. PUE, która umożliwia dostęp do indywidualnego konta, na którym zgromadzone są dane przechowywane przez ZUS. Podczas spotkania będzie możliwość zarejestrowania się na profilu PUE, otrzymując dostęp do swojego osobistego konta.  Będzie to specjalna korzyść  dla uczestników i słuchaczy debaty.

Będzie też okazja otrzymać specjalne wydanie NGO poświęcone tematyce emerytalnej.

Patronat medialni nad tym wydarzeniem objęli: Radio Plus, Gazeta Finansowa, Radio WNET oraz oczywiście redakcja NGOpole.pl

Zainteresowani współpracą przy organizacji debaty proszeni są o kontakt: [email protected] lub tel. 606 394 451

 Dołącz do wydarzenia na https://www.facebook.com/events/

Do zobaczenia

Tomasz Kwiatek
organizator debaty

 

Komentarze są zamknięte