Korwin – Mikke żąda zatrzymania Jacka Rostowskiego w kraju

Redaktor Obywatelski1

Janusz_Korwin-Mikke z partiawip.plJE Donald Tusk usunął p. Jana Vincenta (ps.”Jacek Rostowski”) z funkcji ministra finansów. Zażądałem od Prokuratury, by niezwłocznie zatrzymała Go – przed Jego przypuszczalnym wyjazdem do Wielkiej Brytanii, która nie wyda nam poddanego Królowej – w związku z podejrzeniem o popełnienie następujących przestępstw:

· próby obrabowania właścicieli kont we wszystkich OFE i zamiany obligacji na bliżej nieokreślone „zobowiązania państwa do wypłacania emerytur”. Obligacje w OFE opiewały na określone kwoty pieniężne – zobowiązania mogą być dowolnie zmieniane, wiek emerytalny podnoszony, stawki emerytur powiększane lub (co znacznie bardziej realne) zmniejszane;

·  inspirację do obrabowania niemal wszystkich obywateli poprzez zmianę umowy międzypokoleniowej, która przewidywała emerytury w wieku 65 (dla kobiet: 60) lat.

Ponieważ chodzi o przestępstwa na wielka skalę, a podejrzany z pewnością będzie chciał zacierać ślady przestępstw i szukał schronienia za granicą – nieodzowne jest natychmiastowe zatrzymanie w/w.

Janusz Korwin-Mikke

Prezes Kongresu Nowej Prawicy

  1. Irena
    | ID: 0330c14a | #1

    Popieram. Słuszne spostrzeżenie. Pan Jacuś,czy jak się tam zwie Vincent,mając podwójne obywatelstwo ,zwieje z Polski. A powiedzenie szukaj wiatru w polu-angielskim będzie na czasie.

Komentarze są zamknięte