Dlaczego miałbym nie lubić Putina?

Niezależna Gazeta Obywatelska25

Janusz SanockiStrasznie złą prasę ma w Polsce Rosja i jej przywódca Władimir Putin.  Informacje z Rosji, które polskie media podają swoim widzom są najczęściej informacjami negatywnymi. Tu manifestacja antyrządowa, tam więźniowie – w ogóle jakaś masakra. Jednocześnie informacje pozytywne są podawane półgębkiem. O tym, że w kosmos startuje rakieta z olimpijską pochodnią dowiedziałem się trzy dni wcześniej  z anglojęzycznego kanału rosyjskiego Russia Today. Polska telewizja poświeciła jej migawkę. Olimpijskie przygotowania robione z niebywałym rozmachem polska telewizja pokazuje przez pryzmat jakiejś wioski, która jest niezadowolona, bo podczas budowy składowane są tam materiały budowlane.

Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że dziennikarze mają instrukcję, żeby Rosję pokazywać zawsze w krzywym zwierciadle.

Ot choćby sprawa rzekomego „prześladowania” homoseksualistów. Putin doprowadził do przyjęcia ustawy zakazującej promocję homoseksualizmu po to by chronić nieletnich przed agresywnym lobby gejowskim. Oj jakie to wywołuje współczucie u polskich dysponentów telewizyjnych wiadomości. Ale zapytalibyśmy Polaków co na ten temat sądzą?  Przypuszczam, że zdecydowana większość byłaby za takim samy zakazem – oczywiście wyjąwszy członków  Rucha Palikota.

Albo sprawa panienek z zespołu „Pussy Riot” prowokujących Rosjan wulgarnym językiem i skrajnymi zachowaniami. „Zbuntowane cipy” – bo tak się przekłada nazwa zespołu wlazły do cerkwi i wywrzeszczały serię bluźnierstw, przekleństw jako – podobno-  manifest przeciwko Putinowi.

No i znów polskie dziennikarstwo użala się nad osadzonymi w kolonii karnej rozwydrzonymi babami, które przez skandalizowanie i obrażanie uczuć chrześcijan chciały zyskać poklask i sławę.  A ja myślę, że Rosjanie są ze stanowczości swojego prezydenta w tej sprawie, bardzo zadowoleni. Ja – prawdę powiedziawszy – też go za to chwalę.

Ostatnio bohaterami antyputinowskiej krucjaty są działacze międzynarodowego Ruchu Greenpeace, którzy wdarli się na rosyjską platformę wiertniczą, żeby zaprotestować przeciwko wydobywaniu ropy z Arktyki. Rosjanie bez wahania aresztowali ich i teraz polska telewizja przedstawia grinpisowsców jako bohaterów.

I znowu polskiej opinii publicznej dziennikarze oszczędzają krytycznych informacji o Greenpeace.

Dlaczego np. aktywiście z GP, nie blokują amerykańskich platform wiertniczych w Zatoce Meksykańskiej? Czyżby tam zagrożenie dla środowiska było mniejsze?

A może tak byśmy zapytali skąd aktywiści Greenpeace biorą pieniądze na swoje akcje? Na wynajmowanie statków, sprzęt, opłacanie ludzi?

Samo Greenpeace Polska w 2011 r. dostało ponad 4,2 mln zł. Sprawozdanie finansowe fundacji nie określa od kogo te pieniądze wpłynęły.

I właśnie telewizja polska, w przededniu szczytu klimatycznego w Warszawie, serwuje nam informacje o tym jako to Greenpeace protestowała przed polskimi elektrowniami domagając się ich zamknięcia.

Każdy kto tylko trochę interesuje się tematyką, wie że cała akcja na rzecz zmniejszenia emisji CO2 to hucpa, kwestionowana przez poważnych naukowców. Ale „obrońcy klimatu” zarobili już na tym miliardy dolarów. Efekt zaś jest taki, że koszt energii w Unii Europejskiej (11% emisji światowej), która wszystko promuje, od roku 2005 wzrósł o 35% podczas kiedy w USA spadły o 4%.

Poza tym największymi emitentami dwutlenku są Chiny (29%) i Stany (16%) , które mają w nosie ustalenia z Kioto o zmniejszaniu emisji.

Polska, która ma energetykę opartą na węglu za pomysły „obrońców klimatu” zapłaci spadkiem konkurencyjności własnego przemysłu (bezrobocie) i wzrostem cen energii co uderzy w polskie rodziny.

Kto na tej ideologicznej akcji wygra – znów wychodzi, że USA i Chiny.

Tak więc aktywiści Greenpeace Polska, którzy domagają się zamknięcia polskich elektrowni, działają na naszą szkodę.  Terrorystów działających na szkodę własnego kraju należałoby pozamykać, a nie hołubić i pokazywać jako bohaterów w TV.

No i znów jakoś tak wychodzi, że nie rozumiem dlaczego mam nie lubić Putina?

Auror: Janusz Sanocki

 1. Eleonora
  | ID: c49a4137 | #1

  Panie Januszu Szanowny!

  Nielubienie Putina jest
  I Przykazaniem Patryjoty
  Pan tego nie rozumie??
  Proszę zerknąć na ” prawicowy” ( cudzysłów zamierzony) portal WPolityce
  Wyczyta Pan brednie typu:

  „Mitt Romney, komentując dla telewizji CNN słowa Obamy, stwierdził, że Rosja to „wróg geopolityczny numer jeden”
  W ostatnich latach w mediach pojawiało się coraz więcej dowodów, że amerykańska prawica nie zapomniała, że Rosji nie można pozwolić na imperialny rozwój.”

  … no i kwintesencja wszelakiej „wolnej mysli”

  Bardzo istotną kwestią w relacjach USA z Rosją będzie również stosunek Putina do Izraela. Otoczenie Romneya, które skupia również chrześcijańskich syjonistów nigdy nie pozwoli sobie ( i słusznie) na odwrócenie się plecami do walecznego kraju, który jest wysepką zachodniej cywilizacji na Bliskim Wchodzie. Rosja natomiast coraz wyraźniej broni bandyckiego reżimu w Iranie, który realnie zagraża bezpieczeństwu wolnego świata.

  No i już Pan wie, komu służą nasze prawicowe judechrześcijany :)

  O czym zresztą sami piszą:

  Każdy kto wierzy jeszcze w idee IV RP (nie jej parodię) musi zdecydowanie potępiać każdy przejaw antysemityzmu.
  Prezydent Lech Kaczyński, który służy dziś PiS-owi jako symbol odradzającej się prawicy, był najbardziej prożydowskim i prosyjonistycznym prezydentem RP.
  Lech Kaczyński, który jest symbolem największej siły prawicowej w naszym kraju, był wielkim przyjacielem Żydów, syjonistą i filosemitą.
  Był również pierwszym prezydentem RP, który zapalał świece chanukowe w synagodze.
  Pamiętajmy, że nasz Bóg wybrał najpierw ich.
  Czekamy zresztą na odbudowę Świątyni jerozolimskiej by wypełniło się proroctwo.
  A to może zapewnić tylko istnienie państwa Izrael.
  ( wszystkie urywki pochodzą z ust pana redaktora WPolityce, Łukasza Adamskiego, który nie słyszał Dobrej Nowiny)

  Podobne zapewnienia usłyszymy z ust polityków wszystkich partii.
  Jedni mocniej, inni mniej zapewniają o swoim przywiązaniu do ” wartości judeochrześcijańskich”
  Proszę się rozejrzeć.
  A że Putin nie jest ” judeo” ale chrześcijanin i pogonił wszelakich Chodorkowskich, Bierezowskich i innych z podwójnym paszportem…?!
  Bić gnoja:)))

  Czytał Pan to?
  My ciagle na jankeskiej wojence, a tutaj takie placki!

  http://www.samoobrona.info.pl/pages/02.Partia/00.Aktualnosci/index.php?document=/0987.html

 2. Eleonora
  | ID: c49a4137 | #2

  Zapomniałam:

  Coryllus doczekał się:
  Wyrzucili go z Niezaleznej!

  http://coryllus.salon24.pl/547611,niezalezna-i-ferajna-trolli

  Mozna się z panem Gabrielem spierać o różne rzeczy ale odmawiać mu pisania?!
  To czym jest owa ” Niezależna”?
  I tak dochodzę do wniosku, że jedynymi uprawnionymi do polskiego patryjotyzmu są dziennikarze z Niezaleznej ( GP)
  a na niwie religijnej głos ma pan Dziczka- Terlikowski, judeochrześcijanin…
  Co ciekawe, kiedy chodzi o właściwą obronę wartości, żaden z listy patryjotów ani judeochrześcijan nie pofatyguje się osobiście….
  Na zdjęciach widać modlącego się pana Grzegorza Brauna, spoza rzeczonej ferajny

  http://solidarni2010.pl/16830-pomozcie-krucjacie—modlitwy-w-csw-w-w-wie—aktualizacja.html?PHPSESSID=7073a4c91c2be8819a00d35d7596c36d

 3. z Niemodlina
  | ID: 10f276af | #3

  Hipokryzja zdemoralizowanych społeczeństw zachodniej Europy i lewicowo-liberalnych mediów, polega na tym,że potępia się i krytykuje putinizm w momencie kiedy reżim ukarze jakiegoś homoseksualistę, kogoś z greenpeace bądź głupie prowokatorki z zespołu o równie prowokującej i głupiej nazwie. Nie zauważa się i nie krytykuje się putinizm za mordowanie niezależnych dziennikarzy, za pacyfikowanie opozycji i przeciwników politycznych, za wymordowanie 250.000 Czeczenów,za skandaliczne działania wokół „śledztwa” smoleńskiego, a dokładnie to co zrobiono ze zwłokami ofiar i z wrakiem samolotu, za gigantyczną korupcję wewnątrz Rosji i innymi działaniami przypominającymi funkcjonowanie państwa jak z czasów stalinowskich.

 4. J
  | ID: 3a9d7f38 | #4

  Po pierwsze drugie i ostarnie – pussy riot nie obrazaly religii tylko takim sposobem chcialy dac w kosc kacapowi valdusiowi- zarazem podkreslajac nazbyt bliskie wiezi moskala putika z cerkwia

  p s Lukaszenko to tez spoko gosc -SICK

  Pani Anno co pani pali – pani cos cpa

 5. Irena
  | ID: 2ea3dfaf | #5

  @ z Niemodlina. Witaj. Uzupełniłes felieton drastycznymi przykładami. One to świadczą o tym, ze jednak Putina trzeba sie strzec.A czy to mozliwe,skoro reprezentuje mocarstwo? Czy nasi przywódcy zmienia postawe i służalczość wobec Rosji wykluczą? Felieton zawiera przykłady mniejszej rangi,ale uzmysławia, ze trzeba czujnym być.Pozdrawiam Ciebie i Autora.

 6. Eleonora
  | ID: fabb3c36 | #6

  @J

  Widzi pan, swoim wpisem udawadnia pan, że patryjoci pańskiego pokroju nie są w stanie obronić chrześcijaństwa, głównego fundamentu naszej cywilizacji…
  Nie dziwię się zatem, że w Centrum Sztuki Współczesnej modlitwie ekspiacyjnej przewodniczą osoby religijne i mądre (Pan Profesor Dakowski, Pan Grzegorz Braun ) ale nie patryjoci z pierwszych stron Niezaleznej i GP

  Podobnie nie rażą pana wyskoki pań z Pussy Riot.
  Podaję za Wiki:

  21 lutego 2012 pięć członkiń grupy weszło w czasie nabożeństwa do soboru Chrystusa Zbawiciela w Moskwie i przed ikonostasem wykrzykiwało uznane za obraźliwe hasła pod adresem Władimira Putina, patriarchy moskiewskiego i całej Rusi Cyryla i duchownych. Grupa wykonała piosenkę Bogurodzico, przegoń Putina, w której skrytykowała powiązania hierarchów Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego ze specsłużbami i Putinem. Nowo wybrany prezydent Putin zwrócił się wkrótce potem z przeprosinami do wiernych i kleru Cerkwi Prawosławnej

  W opinii niektórych piosenka stanowiła parodię cerkiewnego śpiewu, gesty performerek były parodią modlitwy, a cały występ zakłócił modlitewną zadumę wiernych zgromadzonych w świątyni, naruszając prawo chrześcijan do spokojnego kultu religijnego

  Rozumiem, że nastepnym krokiem pana J, obrońcy wolności w wyrażaniu uczuć, będzie wsadzenie kwiatka w zniszczoną Tęczę na Placu Zbawiciela.
  Zniszczoną paskudnie przez ” faszystów” :)

  W swojej twórczości grupa porusza problem braku równych praw płci, wytyka zakłamanie współczesnych władz, sprzeciwia się wszelkiego rodzaju dyskryminacji, m.in. wspiera ruchy LGBT. Postuluje wolność w sferze gender i ostro krytykuje seksizm
  Jak deklarują w wywiadach, ich marzeniem jest wprowadzenie socjalizmu w stylu skandynawskim.

  To „jake polske” pan budujesz???

 7. Anonim
  | ID: 7d395128 | #7

  @J
  Agenci sowieckiej wojskówki nie palą. Mają trzeźwy umysł i świadomość celów konsekwentnie uprawianej prorosyjskiej propagandy.

 8. Anonim
  | ID: 7d395128 | #8

  Sądzę, że czas najwyższy, by J. Sanocki wraz z Eleonorą założyli odnowione Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Radzieckiej. Towarzysz Putin będzie zadowolony.

 9. kominiarz
  | ID: af43519c | #9

  „No i znów jakoś tak wychodzi, że nie rozumiem dlaczego mam nie lubić Putina? ”
  Jeśli Pan Janusz Sanocki nie wie dlaczego ma nie lubić Putina. to niech przeczyta sobie powyżej wpis „z Niemodlina”. Chociaż przypuszczam, że Pan Janusz bardzo dobrze wie dlaczego my mamy nie lubić Putina, tylko mydli nam oczy. Może faktycznie powinien pomyśleć o założeniu odnowionego Towarzystwa Przyjaźni Polsko Radzieckiej ;)) tj. mam tutaj na myśli przyjaźń z reżimem Putinowskim. Bo my Panie Januszu wbrew temu, co się o nas jako narodzie sądzi mamy jeszcze sprawny umysł i ani TWN owska propaganda, ani takie jak powyższe mydlenie oczu nie zmąciło nam zdrowego myślenia. Oczywiście za wyjątkiem spedalonej części społeczeństwa spod znaku tęczy i lewackiego bagna, które broni swoich interesów. To, ze Putin słusznie twardą ręką trzepnął po łbie kretynów z Greenpeace i „Zbuntowane cipy” ,to nie znaczy że mamy go po tyłku lizać i wychwalać. My wiemy bez pańskiego zamydlania jak traktować matuszke Rossije carewicza Putina i jak z nimi należy rozmawiać:
  http://narodowcy.net/publicystyka/8341-odpowiedz-polakow

 10. Eleonora
  | ID: fabb3c36 | #10

  Anonim :
  @J
  Agenci sowieckiej wojskówki nie palą. Mają trzeźwy umysł i świadomość celów konsekwentnie uprawianej prorosyjskiej propagandy.

  Panie Anonimie toż to pan na trzeźwo wypracował ” take polske”!
  A teraz żeś pan nawiał na zachód…
  Ładnie to tak?!
  Wpierw włazić naszym ” nowym przyjaciołom” w zad, pozwolić na zlikwidowanie wszystkich gałęzi przemysłu, pognać z Polski kilka milionów ludzi, by w końcu samemu stwierdzić, że
  ” w tym kraju nie da się żyć”
  Polecam filmik edukacyjny z zakresu stanu psychiki pana i jemu podobnych opozycjonistów :))

  http://www.youtube.com/watch?v=J1s0X6B3VAo

 11. Irena
  | ID: f6b6fab0 | #11

  @Anonim. Witaj. Nie byłabym taka pewna,ze Putin był by zadowolony. On potrzebuje ludzi,którzy padną na kolana, a nie takich co Opór stawiają i Buntować sie będą.

 12. Eleonora
  | ID: 22cf4e8b | #12

  Co na to „katoliccy opozycjoniści” broniący występów Pussy Riot?

  Lekarze i kliniki w Rosji nie będą reklamować aborcji.

  Rosyjska Duma w drugim i trzecim czytaniu przyjęła 15 listopada projekt ustawy zakazującej reklamy aborcji. Od 2011 r. takie reklamy aborcyjne muszą zawierać ostrzeżenie o ryzyku, jakie niesie ze sobą ta procedura – informuje KAI. Wielu deputowanych chce ponadto, by aborcja nie była już bezpłatna. Projekt ustawy, zgodnie z którą aborcja będzie bezpłatna tylko wtedy, gdy ciąża zagraża życiu matki, wpłynął już do parlamentu.

  Broniące życia inicjatywy ustawodawcze z zadowoleniem przyjęła Cerkiew prawosławna. – Te niemoralne czyny nie powinny być finansowane przez podatników, którzy odrzucają aborcję – ocenił kierownik Synodalnego Wydziału Informacji Patriarchatu Moskiewskiego Wołodymyr Legoida.

  Projektowi ustawy sprzeciwia się szef parlamentarnej Komisji Zdrowia Siergiej Kałasznikow. Rosja należy do krajów o najwyższym wskaźniku aborcji. Według oficjalnych danych, rocznie odnotowuje się 1,2 mln przypadków dzieciobójstwa. Realnie może być ich nawet dwa razy więcej. Aborcja w Rosji jest dozwolona do 12. tygodnia ciąży, a w przypadku ubóstwa i innych względów społecznych nawet do 22. tygodnia życia dziecka.

  ŁS
  http://www.naszdziennik.pl

 13. Anonim
  | ID: 7d395128 | #13

  Kilka milionów Polaków uciekło od was – ubecko wojskowej agentury, która rozpanoszyła się po okrągłym stole, okradając Polaków z ich majątku narodowego (np. nie kto inny jak wojskówka odpowiedzialna jest za aferę Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego. Wyprzedaż majątku narodowego i uwłaszczenie się na nim komunistycznej nomenklatury, to też wasza „zasługa”. Tłuste emerytury dla byłych oprawców, ubeków i „ludowej” armii, która mordowała niepodległościowe podziemie i trzymała społeczeństwo polskie „za mordę” przez cale dziesięciolecia pozwalają wam, w przeciwieństwie do milionów Polaków, żyć w III RP i karmić tych, którzy pozostali, kłamstwami o zielonej wyspie albo ludzkim obliczu nowej rosyjskiej tyranii. Wasze interesy były i są związane z utrzymywaniem Polski w kleszczach sowieckiej agentury ale wyłażą obrzydliwie na wierzch, bo za te przywileje, dzięki którym w III RP nie zostaliście wyrzuceni na śmietnik historii, piejecie z zachwytu a to nad ludowym wojskiem, walecznymi chłopcami spod Lenino, dzielnym Berlingiem, który chciał pono, ale nie mógł pomoc Powstaniu Warszawskiemu, nad „ludźmi honoru” w rodzaju Jaruzelskiego czy Kiszczaka, czy wreszcie nad przyjacielem ludzkości – kagiebistą Putinem. Plujcie się dalej nędzne karły. Nawet na tym skromnym forum czytelnicy wyraźnie widzą, co chcecie im wmówić.

 14. kominiarz
  | ID: af43519c | #14

  Janas opozycjonista, czy komunista? Bo mordę ma z fałszywym uśmieszkiem typowego komucha. No przecież k-wą mu z oczu patrzy na odległość.

 15. Eleonora
  | ID: 22cf4e8b | #15

  @Anonim

  Anonim ciagle w te same dudy…
  gderanie podstarzałego ” opozycjonisty” spragnionego hołdów, człowieka o mentalności swojego „kolegi ze styropianu” pana Janasa…
  A zapomniał pan kto brał udział w tym przesławnym Okrągłym Stole?
  I co tam właściwie się odbyło?
  Bo wy ciagle każecie ( coraz uboższym) Polakom obchodzić jego rocznicę, jako ” odzyskanie niepodległości”
  Nie ci spod Lenino co często oddawali życie, ale to wy- opozycjoniści drodzy- jesteście prawdziwymi budowniczymi Niepodległej!
  Bynajmniej nie dacie o tym zapomnieć….

  Tyle tylko, że ja ” wojskowa agentura” mam prawo zapytać szanownych panów:
  – co naprawdę robiliście w Magdalence?
  Bo mnie słowa waszego ” pierwszego prawicowego prezydenta” nie przekonują:

  „Lech Kaczynski podczas sesji PAN, poswieconej okragłemu stołowi i polskiej drogi do demokracji, wypowiedział sie o obradach w Magdalence:
  „Uczestniczyłem we wszystkich posiedzeniach w Magdalence i mogę zaswiadczyć ze nie było tam żadnego tajnego porozumienia”

  Kogo więc ten wstrętny Kiszczak zaprosił?
  Z kim rozmawiał, i nie tylko rozmawiał?
  Jakie wówczas zawarto umowy, że w Polsce nie mozna przeprowadzić takiej lustracji na przykład?!

  Panie Anonimie obudź się pan!
  To nie wojskówka i ruscy agenci spiepszyły rozsądną Ustawę Lustracyjną!
  Mam przypomnieć słowa senatora z PIS?

  „Zbigniew Romaszewski jest przeciwko ujawnieniu wszystkich materiałów z archiwów IPN. Wtedy wyszłyby bowiem na jaw informacje dotyczące życia prywatnego dawnych działaczy opozycji.
  Według senatora, można tę ustawę albo gruntownie znowelizować, albo napisać od początku. On sam – jak mówił – jest zwolennikiem drugiej wersji.”
  ( to coście takiego robili ” prywatnie”, że wasz strach wygrał z prawdą i przejrzystością?)

  O zielonej wyspie, o 4 milionach mieszkań, o IV RP jako państwie prawa mówiły wasze duszeńki, dlatego, śmiem twierdzić, Polacy na nich zagłosowali…
  Co z tego wyniknęło?
  Ano, powtórka z rozrywki
  – exodus młodych Polaków
  – brak lustracji
  – likwidacja resztek przemysłu
  – utrata suwerenności na rzecz międzynarodówki

  Anonimie nie wiem kogo społeczeństwo szybciej wyrzuci na śmietnik historii….
  Żołnierzy spod Lenino
  czy was nieudaczników i pieniaczy, niezdolnych do racjonalnego myślenia
  ( czego jest pan doskonałym przykładem, o powyższym panu Janasie nie wspomnę)

  Ale pisz pan, pisz!
  Im więcej ( i głupiej) tym lepiej dla niezorientowanych
  Zresztą, jak powiadał poczciwy Seneka

  ” Młodość musi się wyszumieć
  Starość wygderać”

  Pozdrawiam.

 16. Eleonora
  | ID: 22cf4e8b | #16

  To co napisałam , jak sugeruje Anonim, pisane jest z przedmieść Moskwy
  Warto zapoznać się jak to wszystko widzą przedmieścia Chicago
  Polecam:

  http://3obieg.pl/kongres-pis-i-pisowczycy-widziane-z-usa

 17. Anonim
  | ID: 7d395128 | #17

  Eleonora swoim agenturalnym sposobem sugeruje, jakobym był Janasem i siedział przy okrągłym stole. Ja przy tym meblu, ani w jego okolicach, co usiłuje sugerować podstarzała nieco agentka opolskiej wojskówki, nie siedziałem, w przeciwieństwie np. do J. Sanockiego, który aktywnie w tej farsie uczestniczył. Ciekawe, dlaczego uparcie próbuje nam zamieniać życiorysy i zapomina, że wtedy załatwiano interesy jej środowiska i na długie lata załatwiano polskie społeczeństwo. Ciekawe dlaczego również zgodnym chórem pieją pochwały putinowskiej Rosji? Dziś stroi się w piórka radykalnej patriotki. To co robi nie odbiega jednak od przyjętych wówczas założeń – m.in. bezkarności komunistycznych zbrodniarzy i ich współpracowników, także tych z kręgów kościelnych (jednej ze stron biorących udział w tej zmowie i jednocześnie jej gwarantów), jak np. abp Wielgus, którego żarliwie onegdaj brała w obronę. Janas i Bauman to raczej jej kumple.

 18. Eleonora
  | ID: ddfd8cc5 | #18

  Jak to łaska ” opozycjonistów” na pstrym koniku jeździ!
  Jeszcze tak niedawno biegał pan i wykrzykiwał:

  „Inni czekają, może niebo się otworzy, i tak jak o to prosił w przysiędze, Bóg dopomoże Panu Prezydentowi, sprawi, aby raczej sczezł niż ukochaną Ojczyznę w obce ręce zaprzedał. Ale zasady są inne. Zapłata oczywiście go nie minie, lecz otrzyma ją dopiero gdy stanie przed Panem”

  http://www.ospn.opole.pl/?p=art&id=260

  By ochłonąwszy bredzić:

  „- Aleksander Kwaśniewski nie był moim prezydentem ze względu na jego przeszłość polityczną i kwalifikacje moralne. Lech Kaczyński jest jak najbardziej moim prezydentem i cieszę się, że mnie docenił. Ale nie podstawiłem piersi po medal, bo nie miałem żadnego pojęcia, że mam go dostać. Nikt mnie nie powiadomił ”

  Zdecyduj się pan wreszcie, gdzie są te zdrajce, i po której stronie?
  Bo na razie miotasz pan obelgi na prawo i lewo:))

 19. Jajacek
  | ID: 7d395128 | #19

  Skąd ta babina wynajduje te kuplety? Już się babie znaczy całkiem pomięszało w wojskowej łepetynie.

 20. Irena
  | ID: 88a38246 | #20

  @Jajacek. Witaj. Zycie jest barwne.Ciekawe. Nie ma czasu na nudy,Wiec zapewne Babina jak rzekłes , grzebie gdzie trzeba i gdzie mozna ,no i nam pisze.Inni komentują.I upływa szybko zycie…Dobrej nocki.

 21. Eleonora
  | ID: ddfd8cc5 | #21

  @Jajacek

  Anonimie nie zmieniaj nicku:))
  Nieładnie jak na ” partyzanta wolnego slowa” przystało….

 22. Irena
  | ID: 13340d4e | #22

  Czy @Anonim ma cos do ukrycia? Pani @Eleonora.

 23. Irena
  | ID: 0ce95005 | #23

  @@@@@@ Życzenia Imieninowe dla Panów Januszów.

  Zdrowia, pieniedzy i mądrej kobiety w zasięgu wzroku. Żyjcie – 100 Lat w szczęściu.

 24. Anonim
  | ID: 7d395128 | #24

  @Irena
  Czy się Irena nie połapała? Przytoczone przez Eleonorę cytaty pochodzą od dwóch zupełnie innych osób. Okrzyki z manifestacji to nie słowa autora relacji fotograficznej.

 25. Irena
  | ID: bbd354f0 | #25

  @Anonim. Witaj.Od zawsze widze wyższość mężczyzn nad kobietami.Nie połapałam się -masz racje.pozdrawiam

Komentarze są zamknięte