PiS: dr Ryszard Ciecierski i dr Kazimierz Szczygielski na niezależnych ekspertów za wiceprezydentów

Redaktor Obywatelski1

szymanskiporowskaklosowskipisPotrzeba nowych wiceprezydentów w Opolu, Zembaczyński powinien dowołać wszystkich swoich zastępców – apelują politycy PiS. Proponują aby w ich miejsce powołać niezależnych ekspertów, proponując dr  Ryszarda Ciecierskiego i dr Kazimierz Szczygielski. 

Są oni  osobami ponadpartyjnymi, nieuwikłanymi w polityczne gierki, są ekspertami w swoich dziedzinach i mogą udźwignąć budżet i inwestycje – mówi szefowa klubu radnych PiS Violetta Porowska.

Politycy przypominają, że trwają prace nad przyszłorocznym budżetem i powołanie nowego zarządu, usprawniłoby pracę ratusza.

Nie zgadzamy się na to, żeby Platforma Obywatelska traktowała Opole jak prywatny folwark – powiedział na antenie Radia Opole poseł Sławomir Kłosowski.

Sami zgłoszeni kandydaci nawet o tym nie wiedzą. Czy tak się uprawia politykę?

Radio Opole, lz

  1. Anonim
    | ID: 43905643 | #1

    A jak się uprawia politykę? Wojewodzie przydzielając kolejną radę nadzorczą, albo taksówkarzowi kolejną funkcję prezesa w instytucjach, na których istocie i funkcjonowaniu z natury rzeczy i swojej zawodowej profesji po prostu się nie zna? Może to rzeczywiście nieprofesjonalny gest odwołania się do racjonalności bez walki politycznej, tym bardziej, że zgłoszeni właśnie o tym nie wiedzą, zatem nie zostali wyprzedzająco „dograni”. Ja się nie dziwię, że ktoś próbuje znaleźć osoby powszechnie znane i nie „unurzane” w tym bagnie i rozgrywkach politycznej hołoty i prostaczków z PO.

Komentarze są zamknięte