Klawo być „Bufetową” – za 25 tysiów…

Redaktor Obywatelski2

Hanna_Gronkiewicz_WaltzJuż za kilka dni mieszkańcy Warszawy w referendum zdecydują o politycznej przyszłości prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz. Jeżeli „Bufetowa” zostanie odwołana ze swojego prestiżowego stanowiska, czeka ją niespodzianka  – i to nie mała! 

Okazuje się, że anonimowi politycy Platformy Obywatelskiej już wiedzą, gdzie wyląduję HGW po ewentualnej przegranej. Miejsce i ciepłą posadę, opłacaną lepiej niż stanowiska prezydenta największego miasta w Polsce.  zapewniła „Bufetowej” – Zyta Gilowska, która z powodów zdrowotnych zrezygnowała z zasiadania w Radzie Polityki Pieniężnej.

W razie porażki „Hanka” będzie miała czas aby odetchnąć. Praca w RPP jest mało stresująca, mało męcząca, a ogólnie to rzadko kiedy wychodzi się do pracy. Zarobki – 25 tys. miesięcznie – są oczywiście do ewentualnego przyjęcia.

Nie ma co – klawo być „Bufetową”!

 

niezalezna, lz

 1. ely
  | ID: fd0069bc | #1

  PO swoimi nie nadzorowanymi przez media rządami ( media typu TVN, GW stały na straży tej ekipy z PO) po 6 latach swoich rządów doprowadziła Polskę na skraj bankructwa, wysprzedali prawie cały majątek narodowy (głownie firmy przynoszące zyski), budowali najdroższe autostrady na świecie ( średnio w Europie 20 mln zł, w Norwegii pod morzem -40 mln zł, w Warszawie 1 km zbudowanej autostrady wyniósł 200 mln zł), wyczyścili ze swoich srodków Fundusz Rezerwy Demograficznej utworzony jako zabezpieczenie przyszłych emerytów na wypadek ,gdy pracujacych będzie mniej niż emerytów, zabrali rodzinom dzieci niepełnosprawnych dodatek pielęgnacyjny dla jednego z rodziców, który nie pracując wolał sam opiekować się dzieckiem niż oddać swoje dziecko do zakładu, próbują likwidować dofinansowanie miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych. Polska ma 1 bilion zł długu ok.300 mld dolarów ( oprócz tego 3 biliony długu ukrytego). Dług Gierka wyniósł 30mld dolarów Polska spłacała 30 lat , ile będziemy spłacać dług PO ?

 2. Irena
  | ID: ed1a1966 | #2

  Taka zamiana, bedzie korzystna dla pani Hanny. Zadba o siebie,odpocznie, zapomni kiepskich współpracowników, wreszcie otworzy oczy i zobaczy co zaniedbala przez lata swoich rzadów.
  A , jadac autobusem, to usłyszy co mieszkańcy o jej sposobie rzadzenia mówia.Ale zycze jej szczescia w zyciu rodzinnym, a do polityki niech sie nie miesza.Zbędna osoba.

Komentarze są zamknięte