Miller fantazjuje… Mocno fantazjuje…

Redaktor Obywatelski1

bib2377_miller_leszek„W tym samym studiu, przed wakacjami, mówiłem, że jeśli do referendum dojdzie, pójdę głosować za odwołaniem Hanny Gronkiewicz-Waltz, ale wtedy nie wiedziałem, że PiS wpadnie na pomysł z literą W i będzie chciał w haniebny sposób wykorzystać Powstanie Warszawskie. Referendum nie jest dobrym pomysłem. Spora cześć warszawiaków, teraz machnie na to ręką” – mówi Leszek Miller w Kontrwywiadzie RMF FM.

„Inicjator referendum, Piotr Guział, zarzuca mi, że jestem jak Armia Czerwona i będę spokojnie przyglądał się walczącej Warszawie. On zawsze w jednej kieszeni ma wazelinę, w drugiej pomyje. Używa ich na zmianę” – mówi gość RMF FM.

„Pozostawienie pomnika Czterech Śpiących nie jest warunkiem naszego poparcia dla Hanny Gronkiewicz Waltz. Warunkiem są kwestie społeczno-socjalne np. przywrócenie w komunikacji miejskiej dawnej zniżki dla emerytów i rencistów” – mówi Miller.

„Jeżeli ktoś jest żyjącym niepełnosprawnym dzieckiem nie wolno go zabić, ale jeśli wada zostanie wykryta w okresie płodowym, decyzja powinna należeć do matki dziecka” – mówi Miller w RMF FM. „Aborcji nie robi się dla przyjemności. Nie można zmuszać kobiet, żeby były maszynami do rodzenia dzieci” – dodaje.

„Tusk nie zasłużył na pomnik” – mówi gość RMF FM. „Skoro związkowcy dali mu go, ja też musze się mobilizować,  żeby ponownie zostać premierem i też na pomnik zasłużyć” – dodaje.

RMF, lz

  1. Irena
    | ID: 51560e60 | #1

    Stare,wyżyte chłopy ,decydują o łonie kobiet. A zejdżcie staruchy ze stanowisk posłów i niech młodzi zadecydują o prawie. Mamy mądrą młodzież.Zapewne nie wystraszy sie odpowiedzialności za rodzinę. Staruchy straszą,straszą i wygodnie zyją.

Komentarze są zamknięte