Kalisz: Idę na referendum. Chcę odwołania Gronkiewicz-Waltz

Redaktor Obywatelski3

Ryszard Kalisz [TVP INFO]Jestem przekonany, że Tusk nie dopuści do wyborów w Warszawie. Wybory będą w przyszłym roku. Wtedy podejmę decyzję, czy startować na prezydenta Warszawy. Teraz pójdę na referendum. Zagłosuję za odwołaniem Hanny Gronkiewicz-Waltz – mówi Ryszard Kalisz. 

Był taki czas, że ona abdykowała i w Warszawie rządzili dyrektorzy, którzy mieli swoje własne interesy. Do tego nie można było dopuścić – mówi Ryszard Kalisz w Kontrwywiadzie RMF FM.

„Ja to sprawdziłem – dałem to fachowcom. Ten facet wprowadził was w błąd. On pokazywał swój licznik. Jechał za mną przez 50 kilometrów i znalazł 15 sekund. To ORMO! Nie wierzcie donosicielom!”

– mówi o człowieku, który ostatnio nagrał go i twierdził, że jechał  100 km/h w terenie zabudowanym.

„Millerze, Palikocie, zapraszam do rozmowy!” – mówi w kwestii ewentualnej współpracy na lewicy.

„Merkel jest bardzo dobrym politykiem. Dziś to najpotężniejsza kobieta świata. Niestety w Niemczech, tak jak i w Polsce lewica jest rozbita. I w Niemczech, i w Polsce trzeba znaleźć formułę lewicy XXI wieku”

– mówi Ryszard Kalisz w Kontrwywiadzie RMF FM.

„Cała lewica w Polsce musi się połączyć, żeby wygrywać. Rozbicie doprowadzi do tego, że PiS wygra. Kolegom z lewicy mówię, więc: Millerze, Palikocie! Zapraszam do rozmowy!”

„Rosati i Borowski popełnili błąd wstępując do PO. Chociaż błąd Rosatiego był mniejszy. Życzę Rosatiemu, żeby został ministrem finansów, a wiem, że ma ku temu predyspozycje” – mówi i Kalisz.

RMF,lz

 1. Irena
  | ID: 3d743e59 | #1

  Oj,oj panie Kalisz .Ale sie rozpedziłeś…..Odwołanie pani HGW – zgoda.
  Pan Rosati na ministra finansów.??. to błąd…. A pan na miejsce pani HannyGW??
  .To odbieram jako żart. Najpierw lifting, drogi panie.Tutaj potrzeba osoby ruchliwej,wysportowanej,mająca uregulowane zycie rodzinne,a nie skakanie z kwiatka na kwiatek.A do prawnika ,niestety zaufania nie mam,do historyka też.Historyków testujemy w „partii miłosci ” juz 6 lat…..Dość.!? A lewice…,lwice.. łącz do woli.
  Ona zdechnie ,jak juz nie zdechła.! Dobre samopoczucie niech Cie ogarnia.

 2. kominiarz
  | ID: 332a2811 | #2

  Jak patrzę na ten czerwony komunistyczny ryj, to jednego jestem pewny – walka się nie skończyła. Do ostatniej lewackiej k-wy w tym kraju.

 3. Irena
  | ID: 3d743e59 | #3

  @kominiarz. Witaj.Tonuj miły,Rysia oszczędż.

Komentarze są zamknięte