NGO Gliwice: Ustawa zamordystyczna i ciąg dalszy walki o lipy

Niezależna Gazeta Obywatelska

aleja lipowa w GliwicachW sejmie procedowana jest ustawa, która w razie uchwalenia zakończy wolność słowa w Polsce, uczyni wszelkie dewiacje seksualne chronionymi, da do ręki zboczeńcom narzędzie terroru, zabroni mówić pozytywnie o normalnej rodzinie. Na oskarżonym będzie ciążyło dowodzenie niewinności. Ustawa znacznie ograniczy wolności obywatelskie, jak i prawo rodziców do wychowania dzieci w/g własnego swiatopoglądu. Podobne działania ustawowe zablokowano na szczęście na poziomie Unii Europejskiej, w związku z tym lobby LGBT próbuje przeforsować to w poszczególnych krajach. Ustawę odrzucono już w Wielkiej Brytanii, Austrii i Irlandii. Teraz próbują w Polsce i we Włoszech. Jeśli zewrzemy szyki w Polsce też się im nie uda. Pod tym linkiem znajdziesz analizy prawne i możliwość wysłania protestu. Dzwoniąc do Posła w sprawie ustawy przeciw aborcji eugenicznej, pytajmy też o stosunek do powyższej ustawy. Tutaj Adresy biur poselskich w naszym regionie.

Filmy Dominika Tarczyńskiego widziały już Bytom, Gliwice i Zabrze. Teraz w sobotę 21 września Columbię i Egzorcystę zobaczy Ruda Śląska. Pokazy autorskie i dyskusja odbędą się w Goduli w Bykowinie szczegóły Tutaj.

W 86 przedszkolach na terenie Polski wprowadzony został nowy program w ramach projektu Równościowe Przedszkole. Autorkami projektu są wojujące feministki. Szukajmy tych przedszkoli na naszym terenie. Prosimy o informacje na [email protected]

Tutaj wszystkie aktualne informacje o Akademii Liderów Opinii.
Pierwszy wykład odbędzie się w klubie Marchołt W Katowicach 3 października – o godzinie 17:30. Bedzie to spotkanie autorskie z red Tomaszem Sommerem, który zaprezentuje ksiązkę Dzieci operacji polskiej mówią.

Na naszej stronie relacja z wielu ciekawych wydarzeń. Między innymi:

– Przejmujący wywiad z profesorem Witoldem Kieżunem

– Bardzo ciekawa dyskusja Polacy, Żydzi, Izrael – w klubie Ronina

– O dalszej walce w obronie zabytkowych Lip

– Relacja z przemarszu husarii w Gliwicach i w Pilchowicach

pozdrawiam serdecznie!

Marek Waniewski

Komentarze są zamknięte