Gazeta Polska: Ziobro był członkiem PZPR

Redaktor Obywatelski2

Ziobro„Gazeta Polska” wraca do przeszłości Kazimierza Ziobry, niedawnego kandydata „Solidarnej Polski” w wyborach uzupełniających do Senatu na Podkarpaciu. Publikując materiały IPN, podtrzymuje informację, upublicznioną tuż przed wyborami, że K. Ziobro należał do PZPR. Twierdzenie to wywołało ostre zaprzeczenia i sprzeciw polityków partii Zbigniewa Ziobry.

CZYTAJ WIĘCEJ: Kurski: „GPC” zrobiła z naszego kandydata kanalię, oszusta, członka PZPR-u w sytuacji, kiedy jest to bohater

Dokumenty dotyczące przynależności Kazimierza Ziobro do PZPR znajdują się w teczce sprawy operacyjnego sprawdzenia (SOS) o kryptonimie „Socjolog”, prowadzonej od kwietnia do września 1978 r., oraz w archiwach dotyczących działaczy Solidarności z lat 1980–1981. Jest to o tyle istotne, że tuż przed uzupełniającymi wyborami do senatu politycy Solidarnej Polski, którzy powoływali się na archiwa IPN, twierdząc, że Kazimierz Ziobro nie był w PZPR, podpierali się dokumentami wytworzonymi przez komunistyczną bezpiekę, w których nie ma informacji na temat przynależności Kazimierza Ziobro do PZPR.

– pisze „GP”.

Więcej przeczytacie na portalu wPolityce.pl

Polecamy również: Politycy PiS domagają się przeprosin od Solidarnej Polski! 

[fot: wP]

 

 1. Eleonora
  | ID: 5dda892e | #1

  No to szlafrokowa opozycja daje do pieca…
  Posłuchajcie patryjoci jak pięknie o was mówił ojciec dyrektor w Aktualnościach Dnia….
  O GP… sam miód!

  Pan ” Patyczak” Adam H. powiedział:

  Domagamy się od Zbigniewa Ziobro, Jacka Kurskiego, Beaty Kempy i innych polityków SP przeprosin za to, co wyczyniali w ostatnich dniach – oświadczył rzecznik PiS Adam Hofman. – Nie chodzi o to, czy ktoś był, czy nie był członkiem partii, ale o to, że oszukano wyborców, sąd, nas, a porażkę na Podkarpaciu próbowano przykryć tym oszustwem.
  18 września 2013 roku skończyła się Solidarna Polska – partia ufundowana na oszustwie, na kłamstwie, na wprowadzaniu wyborców, polityków i mediów w błąd”. Hofman przekonywał, że dokumenty IPN „jednoznacznie twierdzą, że Kazimierz Ziobro był członkiem PZPR, co ukrywał w sądzie, ukrywał przed dziennikarzami”.

  Ciekawe na czym zbudowano PIS?
  Ile razy oszukaliście naród?
  Począwszy od zatwierdzenia Traktatu Lizbońskiego, po wpychanie nas w syjonistyczne wojenki, że o poparciu aborcji nie wspomnę.
  Nawet nie chce się wklejać nazwisk waszych byłych PZPRowców….

  Ciekawe czasy!

 2. Anonim
  | ID: 24c58455 | #2

  Wyniki sprzedaży tygodników: “Wprost”, “Gazeta Polska” i “Uważam Rze” ostro w dół
  http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wprost-gazeta-polska-i-uwazam-rze-ostro-w-dol

Komentarze są zamknięte