Koty do adopcji [galeria]

Niezależna Gazeta Obywatelska2

Koty do adopcji (3)Dostaliśmy list z prośbą o pomoc w znalezieniu domu dla siedmiu bezdomnych kotów. Poniżej prezentujemy opis kotów i ich zdjęcia.

1 zdjęcie – Węgielek
4 miesięczny kocurek, wraz z trójką rodzeństwa porzucony na działkach w drugim dniu życia. Wykarmiony i wychowany przez człowieka. Ma bardzo miłe usposobienie, lubi się bawić i towarzystwo człowieka. Nauczony jest korzystać z kuwety. Czeka na nowy dom.

2 zdjęcie – Maleństwo
4 tygodniowa koteczka znaleziona z umierającym braciszkiem. Ona miała szczęście i przeżyła. Bardzo lubi zabawę i pieszczoty z człowiekiem i innymi kotkami. Czeka na kogoś kto ją pokocha. (korzysta z kuwety)

3 zdjęcie – Luśka, Maciuś i Kropek
3 rodzeństwa uratowana razem z mamą Zuzią z krzaków przy ulicy. Są bardzo wesołe, rozbrykane oraz gotowe na nowe, dobre życie. (korzystają z kuwety)

4 zdjęcie – Zuzia
Młoda kotka. Rodzona mama Luśki, Maciusia i Kropka. Jest bardzo dobrą matką. Oprócz swoich dzieci wychowała w tym samym czasie jeszcze trzy przybrane małe czarne kociaczki. Bardzo kocha towarzystwo ludzi, cały czas burczy i prosi o pieszczoty. Po ciężkiej pracy macierzyńskiej czas na odpoczynek w ciepłym i przytulnym domku. (korzysta z kuwety)


5 zdjęcie
3 czterotygodniowe sieroty, kocurki, które wykarmiła razem ze swoimi kociętami, Luśką, Maciusiem i Kropkiem kotka Zuzia. Niedługo gotowe będą do adopcji. Są wesołe,  bardzo kontaktowe już korzystają z kuwety. Tak jak inne czekają na nowy, dobry dom.  (korzystają z kuwety)

6 zdjęcie – Antoś

Dorosły kocurek, ok. 9 lat. Bardzo kochany ale źle znosi życie w dużej grupie kotów. Lubi jak się mu poświęca dużo czasu. Najlepiej jakby był jedynym kotkiem w domu. Pokochaj mnie. ( kastrowany, potrafi korzystać z kuwety)
7 zdjęcie – Gagatek

7-letni chłopczyk, bardzo miły i towarzyski. Szuka nowego domu i pana, który będzie go bardzo kochał. Za tę miłość chętnie pomruczy mu siedząc na kolanach. (kastrowany, potrafi korzystać z kuwety)

Zainteresowani proszeni są o kontakt bezpośredni z panią Aleksandrą klikając tutaj i wysyłając maila

 1. Eleonora
  | ID: 5ba21060 | #1

  Ktoś podrzucił mi do piwnicy małego kotka.
  Czy mozna mieć kota nie wpuszczając go ” na salony”
  Bo przydałby się na wsi, ale w domu mam psa…
  Aśka jak to zrobić?

 2. Irena
  | ID: 1c2f002e | #2

  Wyczytałam oto taka treść o kotach.
  Tylko koty wiedzą, jak zdobyć żarcie bez pracy, dach nad głową bez kredytu i miłość bez wzajemności.
  Koty to bardzo miłe zwierzątka i należy im tylko udostąpnić możliwość wejścia do pomieszczenia, nakarmić i koniecznie pogłaskać.

Komentarze są zamknięte