Schetyna: Będzie nowy program. Najbliższe tygodnie przyniosą nowe otwarcie

Redaktor Obywatelski1

SchetynaCzas na nowy początek i tak też będzie. Zamkniemy sprawy wyborcze w partii i wtedy będzie nowe otwarcie. Nowy program i nowy pomysł. Zaczyna się nowy sezon polityczny, to kwestia najbliższych tygodni – zapowiada Grzegorz Schetyna w Kontrwywiadzie RMF FM.

Co natomiast z zapowiadaną rekonstrukcją rządu? „To dobre pytanie do Tuska”- mówi. Schetyna uważa, że „związkowcy nie są w stanie zmusić premiera do odejścia”. „To tylko ich buńczuczne zapowiedzi, ale ja widziałem już wiele manifestacji przed Sejmem”. „PO jest w dobrym zdrowiu”- twierdzi gość RMF FM.

„To błąd Gowina”- mówił o odejściu polityka z PO.

„Gowin chciał być szefem PO, ludzie mu zaufali, a on odszedł. To dziwne. Mimo odejścia posła PO, nie ma realnej groźby utraty sejmowej większości. Przyspieszenie wyborów to nie jest dobry pomysł. Atrofia niektórych ugrupowań w Sejmie powoduje, że konstrukcja rządowa zawsze będzie wspierana”.

Wybory w dolnośląskiej PO?

„Nie jesteśmy w PiS. Nie jest tak, że to szef partii zdecyduje, kto będzie szefem w regionie”- mówi o starciu z Jackiem Protasiewiczem gość RMF FM.

Mówiąc o OFE Grzegorz Schetyna stwierdził, że „ktoś musiał to wziąć na plecy. Przez lata wszyscy klajstrowali i mówili, że jest dobrze, a nic nie było dobrze”.

RMF, lz

  1. Irena
    | ID: 2d71cc58 | #1

    Nic dobrego nie zrobiłes.Gadasz od rzeczy . Do siebie grabisz.o Rodakach nie myslisz.Taka prawda -.panie Schetyna

Komentarze są zamknięte