Poranki WNET z miasteczka Solidarności

Redaktor Obywatelski2

Radio Wnet12 i 13 września tj. w czwartek i piątek Radio WNET przenosi się pod Sejm. Tam rozłożymy namiot, a pod nim plenerowe studio naszego Radia. To właśnie stamtąd będziemy na bieżąco relacjonować przebieg protestów związkowców z Solidarności, OPZZ i Forum Związków Zawodowych.

Czwartkowy Poranek WNET rozpoczniemy o 7.07 i potrwa dłużej niż zwykle, do 9.30. Gościem specjalnym o godz. 9.00 będzie przewodniczący Solidarności Piotr Duda. Wcześniej będą u nas Jerzy Wielgus – wiceprzewodniczący Solidarności, Dominik Kolorz – szef śląsko-dąbrowskiej Solidarności, Paweł Kowalski – przewodniczący Komisji Międzyzakładowej NSZZ Solidarność w
Polskiej Żegludze Morskiej, Andrzej Piegutkowski – przewodniczący Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ Solidarność Regionu Mazowsze. Do tego Adam Borowski i Jadwiga Chmielowska.

Czas stałych audycji Radia WNET nie ulega zmianie. Za to pomiędzy audycjami proponujemy relacje na żywo z miasteczka, w tym debaty eksperckie zaplanowane przez protestujących na czwartek (godz. 15.00 i 17.00), rozmowy ze związkowcami i ludźmi popierającymi protest oraz przypomnienie naszych najważniejszych audycji o polskiej gospodarce i przemyśle, którego na dobrą
sprawę już nie ma…

Odsłuchaj ostatniego Poranka WNET z udziałem m.in. Beaty Szydło, Piotra Guziała i Jacka Żalka z pl. Trzech Krzyży w Warszawie:
http://www.radiownet.pl/#/publikacje/poranek-11-wrzesnia-2013

 1. Irena
  | ID: f8b3f256 | #1

  To jest fajne,Ciekawe.Rzeczowe.Super Radio.

 2. nowy
  | ID: 3524af96 | #2

  Dziś usłyszałem w relacji radiowej, że to rząd odmówił rozmów w komisji trójstronnej, a pamiętam relację (nawiasem mówiąc na YT zamieszczona przez Solidarność), jak duda oświadcza, że nie ma zamiaru prowadzić rozmów w komisji i wychodzi.

  No to jak to jest? kto kłamie?

Komentarze są zamknięte