Tony Zdrowia zagrały w Opolu

Niezależna Gazeta Obywatelska1

Marek Kania i Radoslaw Rogozinski„Tony Zdrowia” to niecodzienny cykl koncertów prezentujący nieznane oblicze lekarzy i pacjentów, którzy realizując swoją pasję postanowili wyjść do publiczności i grać dla zdrowia. Jednym z organizatorów jest  doktor Marek Kania, który był pomysłodawcą koncertu „Jesteśmy z wami” (05.09) w Opolu w ramach Opolskich Dni Osób Niepełnosprawnych.Od pomysłu do realizacji zajęło nam to pół roku – mówi przed koncertem NGO doktor Kania. Koncert poprowadził Radosław Rogoziński i Katarzyna Pelc.

Celem przedsięwzięcia jest zwrócenie uwagi na profilaktykę w chorobach cywilizacyjnych. W ramach kampanii przewidziano cykl koncertów prezentujący nieznane dotąd oblicze lekarzy, którzy realizują swoją pasję postanowili zagrać dla publiczności.

  Tony Zdrowia to częścią kampanii, której organizatorem są Wojewódzkie Towarzystwo Walki z Kalectwem, Opolski Oddział Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Wojewódzki Ośrodek Koordynujący Populacyjny Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi i Polska Unia Onkologii. Koordynatorem całej kampanii jest Opolska Izba Lekarska.

Koncert pt. „Jesteśmy z Wami” odbył się w ramach Opolskich Dni Niepełnosprawnych.

tk

  1. Irena
    | ID: 292d1783 | #1

    Grajcie i spiewajcie. i szeroko sie uśmiechajcie. Przywrócicie zdrowie nie jednemu choremu. Trafny pomysł.
    …..”Idż tam ,gdzie słyszysz śpiew,tam dobrzy ludzie mieszkają, żli ludzie,mówię ci ,nigdy nie śpiewają” -tak mi sp,Rodzice mówili.Mieli racje.Nadal aktualne.

Komentarze są zamknięte