Prof. Pawłowicz: TVN w moim przekonaniu to szczujnia

Redaktor Obywatelski5

okladka WGTakie „naszczuwanie”, może doprowadzić do tragedii, a wiadomość mailowa, którą otrzymałam po tej audycji, jest tego najlepszym przykładem – mówi posłanka Prawa i Sprawiedliwości, prof. Krystyna Pawłowicz w rozmowie z Łukaszem Żygadło. 

Pani poseł, wiele listów napływa do marszałek Ewy Kopacz, w których znajdują się wyrazy aprobaty dla pani działań i poglądów, oraz swoista obrona pani osoby.

Wszystkie listy, które przychodzą do Kancelarii Sejmu, lub do biura prezesa Kaczyńskiego, są wciąż echem mojej wcześniejszej wypowiedzi, z trybuny sejmowej, kiedy prezentowałam stanowisko klubu PiS, dotyczące projektów ustaw o związkach partnerskich. Do tego wszystkiego doszła kwestia moich wypowiedzi m.in. że twarz Krzysztofa Bęgowskiego, obecnie Anna Grodzka, kojarzy mi się z twarzą boksera. podtrzymuje, tak mi się kojarzy i zawsze będzie się kojarzyć. Komisja etyki poselskiej pod przewodnictwem pani poseł Kidawy – Błońskiej, ukarała mnie również za treść mojego listu obronnego skierowanego do komisji, w którym zaprezentowałam swoje stanowisko.

Profesora PawłowiczCo ludzie piszą w tych listach?

Osoby podpisujące się w listach, wyrażają swoją dezaprobatę wobec karania mnie za wyrażanie swoich poglądów. Zdaniem nadawców tych listów, moje poglądy dotyczące związków homoseksualnych popiera większość Polaków. Osobiście nie byłam adresatką tych listów, gdyż listy kierowano do marszałek Ewy Kopacz oraz do prezesa Jarosława Kaczyńskiego, który odsyłał tę korespondencję do mnie.

Cały wywiad Łukasza Żygadło z posłanką Prawa i Sprawiedliwości można przeczytać w ostatnim numerze Warszawskiej Gazety. 

Polecamy!

 1. Irena
  | ID: b8db0219 | #1

  Jezeli mozna to prosze @NGO , o wywiad na nin,stronce. bo gazety warszawskiej nie kupie. A postawa pani profesor jest świetna, budująca dobro.Dzięki ,ze jesteście.

 2. Robert
  | ID: 5b6b411a | #2

  dobro-srobro

 3. Irena
  | ID: 579a5a0e | #3

  @Robert. Prosze,napisz swoja opinię.Bo nie rozumie,co chciałeś powiedzieć.Pozdrawiam

 4. z Niemodlina
  | ID: 16c308b5 | #4

  TVN – ” X factor” Jarosław Kuźniar – syn aparatczyka partyjnego udającego dziennikarza. 1 czerwca 2005 został dyrektorem Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych. Podawał wówczas w wątpliwość zasadność przystępowania Polski do amerykańskiego programu tzw. tarczy antyrakietowej. Od dawna lobbował na rzecz Rosji.

  TVN – Dzień dobry TVN – prowadzi Bartosz Węglarczyk – wnuk jednego z największych stalinowskich ZBRODNIARZY, osobiście TORTURUJĄCEGO Bohaterów z NSZ, WIN i AK

  TVN24 – Kropka nad i – prowadzi Monika Olejnik – córka funkcjonariusza SB, konfident służb PRL pseudonim „Stokrotka”

  TVN – Kuchenne rewolucje – prowadzi Magda Gessler – córka PRL-owskiego dziennikarza i agenta SB, siostra komunistycznego fanatyka Piotra Ikonowicza.

  TVN24 – Szkło kontaktowe – prowadzi Grzegorz Miecugow – syn STALINOWSKIEGO dziennikarza znanego z podpisania się pod tzw. „apelem krakowskim”

  TVN – Jakub Wojewódzki – syn funkcjonariusza SB i PRL-owskiego prokuratora.

  Lemingom życzymy PRZYJEMNEGO odbioru ! :)

 5. Irena
  | ID: 579a5a0e | #5

  @z Niemodlina. Ale „Koncert zyczeń” ho,ho. Nie wiedziałam ,co o niektórych.A trzeba wiedzieć.Dzieki.

Komentarze są zamknięte