Wszyscy powinniśmy być cukiernikami i miotaczami tortów

Redaktor4

miernikPrzez media „mętnego nurtu” przetoczyła się fala oburzenia na czynny protest Zygmunta Miernika, który w obronie art. 2 i 19 Konstytucji RP potraktował tortem sędzię, która usankcjonowała faktyczną bezkarność Czesława Kiszczaka.

Rok temu rozliczni komentatorzy z Lechem Wałęsą na czele uznali, że skazanie w/w w sprawie zorganizowanej grupy przestępczym o charakterze zbrojnym o skrócie WRON jest elementem realizacji sprawiedliwości społecznej albowiem zapadł skazujący wyrok. Protest Adama Słomki ze stycznia 2012 roku okazał się dla „elity III RP” gorzką i jak się właśnie okazało … niewystarczającą formą napomnienia. Kiszczak jest dziś osobą niewinną w świetle prawa III RP.  Miliony złotych zostały zmarnowane na dowodzenie winy komunistycznym kacykom, a tymczasem Kiszczak nie zapłaci nawet orzeczonych w 2012 roki 300 zł grzywny. To jawny skandal!

Rozliczne fora „wymiaru sprawiedliwości” od Krajowej Rady Sądownictwa po organizacje samorządu adwokackiego uznały, że ich miejsce w sporze z represjonowanymi w czasach PRL jest po stronie ZOMO. Skoro tak, to przekroczenie granicy strachu przez Miernika jest uzasadnione. Tak długo, jak zbrodniarze komunistyczni będą bezkarni tak długo potrzebni będą cukiernicy i miotacze dowodów „uznania” … dla zgniłej od fundamentu Okrągłego Stołu … III RP.

Idąc drogą logiki palestry i jej akceptacji decyzji „wymiaru sprawiedliwości” o skutkach śmiertelnych pobicia kulami karabinowymi i chorobie psychicznej mentora Okrągłego Stołu Kiszczaka … śmieszna i przesadzona nie będzie żadna forma oporu przeciwko kpinie „wymiaru sprawiedliwości” z demokratycznego państwa prawa – jakim niby się jawi III RP.

Czara goryczy może się przelać już dziś o 11:00, gdy Zygmunt Miernik z komendy policji w Będzinie może trafić do aresztu za protest, którego autorami powinni być wszyscy ci, którzy domagają się rozliczenia czerwonego totalitaryzmu z PRL.

Jan Akowski, Niezależna Gazeta Obywatelska w Bielsku – Białej

ngo-BB-270x123

 1. z Niemodlina
  | ID: 2b6bb8cd | #1

  Brawo panie Zygmuncie!!

 2. Irena
  | ID: 4887d578 | #2

  . Dobrze wyszkolony, sprawny a rzut celny. Ale -…trudno się cieszyć z takiego obrotu sprawy , jest to coś w rodzaju przemocy. Ale czy inne sposoby są tak nośne jak ten czyn??
  Szkoda,ze posłowie z PiSu, nic nie robili i nie . robią,aby sitwe sedziowsko prokuratorską i prawniczą -tak,tak to jest zakała!!!!!!!!!!!!usunąc od decydowania w sprawach Rodaków.W kazdym narodzie są cwaniacy i rzetelni . A pan Zygmunt sam wymierza sprawiedliwość,gdyż mamy trzecią władzę -Wymiar Niesprawiedliwości.

 3. Irena
  | ID: 247c3d1c | #4

  @ P. NGO. Dzięki za link. Dobrze ze jesteście.Miłej niedzieli zycze.

Komentarze są zamknięte