Ziobro: Rozmawiamy z panem przewodniczącym Dudą i panem Kukizem

Redaktor Obywatelski3

Ziobro z Jakim pod RatuszemJesteśmy jak najbardziej otwarci i gotowi do rozmów z każdym, komu zależy na zmianach w Polsce i komu nie podoba się obecny kształt i system władzy – mówi lider Solidarnej Polski, były minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro w rozmowie z Łukaszem Żygadło. 

To upadek wszystkich wartości moralnych. Jednak czego można spodziewać się po obecnym systemie, skoro sędziowie z czasów PRL, wydający polityczne wyroki śmierci nie zostali odpowiednio rozliczeni za swoje działania.

– komentuje Zbigniew Ziobro na łamach Warszawskiej Gazety, sprawę wyroku sądu dla byłej posłanki PO Beaty Sawickiej.

Owoce zatrutego drzewa?

Przykładem może być działanie niemieckiego wywiadu, który wykradł dane klientów banków w Luksemburgu, którzy dokonali przestępstw w ich kraju. W tym sposób wydano wiele wyroków skazujących na ludziach, którzy uchylali się od płacenia podatków, jak również prowadzili działalność przestępczą w kraju. Żaden sąd w Niemczech nie powiedział, że takie działania są „owocem zatrutego drzewa”.

– mówi Zbigniew Ziobro w rozmowie z Łukaszem Żygadło.

Cały wywiad można przeczytać na łamach ogólnopolskiego tygodnika Warszawska Gazeta. 

 1. Irena
  | ID: c148fa21 | #1

  Tutaj potrzebne jest działanie konkretne.A,ze umiecie działać to wiemy. Gadaniem niewiele można naprawić. W tym gąszczu obowiązujących przepisów, znajdzcie jeden,który ten pseudo-rząd wraz z posłami wszystkich opcji zmiecie z powierzchni ziemi. Tej Polskiej Ziemi.

 2. Irena
  | ID: cf05d69a | #2

  Do rozmów powinno się zaprosić przedstawicieli Ruchu JOW np. z Nysy pana Sanockiego Janusza i Ruchu Edukacji Narodowej – panią Jadwigę Chmielowską.która zorganizowała Dyskusje „O naprawie Rzeczypospolitej”. Na Foksalu byli również panowie Krzysztof Bosak,Jan Kowalski,Piotr Mazurek,Mariusz Patey .,Bartosz Pilitowski, Są to bardzo cenne głosy.nie powinno się ich pomijać.

 3. Irena
  | ID: c50bc045 | #3

  Polecam artykuł pt. „Zdejmijcie z szyldu nazwę „Solidarność”.- Prawica net. autor pan Janusz Sanocki.A dotyczy protestu związkowców we Wrocławiu. A czyj interes pan Duda reprezentuje?? Gdzie podziały się – Wspólne Sprawy Rodaków ??? Nie istnieją? A jednak przypomnieć je trzeba bo to są niewydolne sądy i prokuratura i badziewia śmieciowe.

Komentarze są zamknięte