„Tylko głupiec mówi „nigdy”. John Godson o możliwości przejścia do PiS

Redaktor Obywatelski3

John Godson friatriaPoseł Platformy Obywatelskiej w rozmowie z portalem wPolityce.pl, mówi o swoim ewentualnym przejściu do Prawa i Sprawiedliwości. Godson podkreśla, że nie lubi być tam, gdzie jest dyskryminowany i prześladowany. Czytaj więcej! 

Jak Pan ocenia sytuację konserwatystów w Platformie?

John Godson: Dla mnie jest to oczywiste, że robimy porządek wewnątrz partii. Los konserwatystów będzie zależał od tego, jak będą oni traktowani.

I jeśli będziecie źle traktowani, to wyjdziecie z Platformy?

Oczywiście, to już wiele razy mówiłem. Nie mogę mówić za innych, ale mówię za siebie – jeżeli nie będziemy dobrze traktowani, będziemy dyskryminowani i prześladowani – ja osobiście nie lubię być tam, gdzie nie jestem mile widziany.

fratria,lz

 1. Jarek Toporowski
  | ID: 17fff534 | #1

  Ja bym go wziął. jedna ręka do głosowania więcej, u PO jedna ręka mniej.

  Wizerunkowo również pomoże PiSowi. Są jeszcze świry którzy narzucają PiSowo skrajność -a taki czarnoskóry Godson POłamałby pewne ułomne stereotypy mediów lisopodobnych

 2. Irena
  | ID: 1e98a63a | #2

  Bardzo mi sie podoba jego postawa Inna nacja , i lepiej rozumie, co w życiu jest najwazniejsze.. Ceni status rodziny.

 3. ely
  | ID: 35cb6915 | #3

  6 lat popierania przez tego Pana kłamstw , mataczeń i teraz miałby przejść do PIS to chore. W PIS obowiązują wartości , o których ten Pan przez 6 ostatnich lat nie pamiętał !!! Ten Pan nie był i nie jest zainteresowany w dochodzeniu do prawdy o katastrofie lotniczej nad Smoleńskiem.

Komentarze są zamknięte