Odpowiadam: Boni wykonuje zadania powierzone mu przez Tuska

Redaktor Obywatelski4

Łukasz Warzecha zadał na twitterze ciekawe pytanie: Może mi ktoś w końcu wyjaśnić, czemu minister od cyfryzacji od tygodnia zajmuje się tzw. mową nienawiści? Panie Łukaszu, odpowiedź jest prosta: minister wykonuje zadania powierzone przez wodza. 

Któż inny jak nie Boni? Jeden z tych ministrów, którzy wzbudzają najmniejsze emocje. Czym zajmuje się Boni? Cyfryzacją? Internetem? Czy kogoś to razi, czy ktoś coś Boniemu zarzuca w tym temacie? Jeśli nawet, to z małym wydźwiękiem, dlatego minister może uderzyć w temat dla rządu bardzo ważny. Gdyby robił to Radosław Sikorski byłaby afera na całe media, a tak Boni robi i mówi swoje, wykonując zadania powierzone mu przez Tuska, cichutko podkręcając atmosferę, choćby pisząc dziwne wiersze…

Partia władzy na tym nic nie traci, bo jeden z najspokojniejszych ministrów, ten którego wielu uważa za  specjalistę, z wielką powagą, niemal z łzami w oczach walczy o kulturę języka. Walczy z mową nienawiści.

Szkoda, że Boni z taką wiarą nie walczył ze słowami „dorżnąć watachę” czy „religia smoleńska”, które obrażają i obrażały wielu ludzi. Szkoda, że Boni nie walczy z Palikotem, który sam przyznał, że celowo jest chamem, bo Kaczyński go do tego zmusza. I wreszcie, szkoda, że nie walczy ze Stefanem Niesiołowskim, który jest zdolny do ataków na dziennikarki.

Jest jeszcze jedna kwestia: Boni deklaruje, że pracuje codziennie do 22.00 bo tyle ma pracy. Więc czemu miałby się zajmować z własnej woli sprawą, która go nie dotyczy? Przez cały tydzień, a może i dłużej… Boni robi więc w białych rękawiczkach czystą robotę w mediach Brudna robota należy do innych. Paweł Graś coś o tym wie. Szczególnie o 1 w nocy.

autor: Łukasz Żygadło 

 1. kajtek
  | ID: 041a2470 | #2

  Ten Boni to jakaś ściema .Udaje, że jest dobry a prawda jest odmienna.

  Napisałem do niego, że xxe naśmiewają się z naszych żołnierzy z Afganistanu.

  Otrzymałem taka odpowiedź..jeżeli pana krzywdzi Prokuratura Rejonowa i Okręgowa to proszę się do nich zgłosić a ten co? Sami osądzą i trzepną kijem po plechasz?

  Dostałem odpowiedź od Prokuratora Generalnego, że w Polsce mogę się skarżyć na 7 letnie prześladowania przez grupę 8 i Prokuraturę i policję ale do nich samych a wtedy ONI już będą wiedzieć, co zemną zrobić………no tak się stało…..Winowajcy przysłali pismo, że NIE BĘDZIE ŚLEDZTWA…bo by wyszło na nich…..

  Mądry system……..acha , jeżeli ww Organa siebie samych nie ukażą i nie uznają stalkingu ..na mnie, to mnie ukarzą Sądem,

  A .. jeszcze policjant napisał , że nie muszą się tłumaczyć dlaczego NIE BĘDZIE ŚLEDZTWA.

  sprytne , jak u Łukaszenki.
  Mało tego Minister od proszenia KK o pomoc , przeciw Nienawiści przysłał mi Pismo, żebym już więcej do niego nie pisał , bo i tak będzie Odmowa. natomiast 16. czerwca zeszłego roku..Sąd Rejonowy, wypędził mnie z Sali Rozpraw………

  Poza tym jest OK…mam Żłoty Medal OMPNarodowej, Srebrny Krzyż Zasługi ..ale w dzisiejszej Hodowli Obywateli, jestem zbędny.
  Sądzę , że minister Boni nadal będzie ludność prosił a każdemu zrobi , co mnie. Przekręt……

  ……………..takie wpisy to stalking……..

  ……………„kto dał ci prawo tytułowania się Polakiem”…………

  RELIKWIE GÓWNO PAPIEŻAmam relikwie ŚwietegoIP: *.internetdsl.tpnet.pl
  Jestem osoba przewidująca i jak całowałem w pierścień przyszłego Świetego przyszła mi myśl, koniecznie muszę zdobyc jaką relikwię, tak na przyszłość na wieki. Nie dało się za życia uciąć ręki albo innego członka, ale przecież chodzi o to aby ta rzecz od Świętego pochodziła. Powiem krótko, wykradłem podstepem Gó.. tego Swiętego i mam relikwię, a przyjdzie czas że nabierze znacznej wartości, odsprzedam wtedy za dobrą cenę, mogę nawet teraz sprzedać.……………
  Ależ Hedwig… Adolf to nasz führer glemp1 07.11.09, 15:57 Odpowiedz
  > Cóż w tym szokującego, że dwóch wyleżałych byków wynosi fekalia na zewnątrz? Gdyby zajmowali się tym robotnicy, to w porządku, ale panowie darmozjady żadną pracą hańbić się nie powinni?
  …………………………….
  Gość: bij dziada 30.06.11, 13:34 Odpowiedz uwazaj kolego bo jak te twoje niemiaszki cie dorwa to zrobia z ciebie abażur albo mydło !
  ………………………………………..
  Re: Do Semycha Kostenberg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
  Gość: Symcha Kostenberg 30.07.06, 14:46 zarchiwizowany
  Jedynie słuszne jest to by nie dać sie zniszczyc fanatycznym muzułmanom. Cel swieci srodki nie wazne ze dzis zginie 1000 arabow i 200 zydow ale wazne ze te ofiary pozwola wyplenic fundamentalizm islamski i dac spokoj, rownowage w tym rejonie.
  ……………………………………….

  Neoplus, Andrzej, to pewnie to samo, napisał w zasadzie DEKLARACJE POJĘĆ…
  Żydzi mają Prawo Oskarżać i karać….. sam nadał takie Prawo……………

  …w obliczu kilku tysięcy wymordowanych płockich Żydów ….. Myślę, że potrafili oni i potrafia precyzyjnie okreslać wine i winnych. Ścigać zbrodniarzy i nagradzać tych co potrafili się ludźmi……..
  ………………………………………..
  ainipoajom 20.12.06, 14:07 zarchiwizowany stetryczaly betonie, zamilcz, moze ciebie ktos WYCHODOWAL na probe i zapomnial zabic ? wielka szkoda ze taki smiec zanieczyszcza środowisko

  ………………………………………..

  Re:Do Lilki i nauczycielki JagiellonkiIP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
  Gość: Andrzej 04.02.12, 21:03 Odpowiedz
  Rozumiem, że twoją żonę też wydymali, toz ona Polka, chyba nie pochodzi z góry piasku.
  Ciekaw jestem, co lub kto „wydymał” twój mózg?
  ……………………………………….

  Gość: eskimos 04.02.12, 21:01 Odpowiedz
  Nie tylko nienawidzę, ale uważam że bardzo dobrze jak Żydzi strzelają do Palestyńczyków, napuszczam też Polaczków na Rosjan, Białorusinów i bardzo się cieszę jak Polaczki potem plują na nich. Nienawidzę też tych Polaków ksenofobów co nie kochają tego co robią Żydzi i wszystkiego co od nich pochodzi. Uważam, że należy tępić tych ksenofobów wszędzie i zawsze.
  ……………………………………………

  NASI ŻOŁNIERZE TO;

  Jakby tego było mało , zaczęto robić wpisy stawiające nasz
  GROM, OBOK SS I WEHTRMACHTU
  http://forum.gazeta.pl/forum/w,66,98523026,98549201,Kiedy_armie_sprzymierzonych_toczyly_krwawy_boj.html?wv.x=2
  Kiedy armie sprzymierzonych toczyły krwawy bójIP: *.adsl.inetia.pl Gość: antyterrorysta 02.08.09, 14:48 Odpowiedz
  Kiedy armie sprzymierzonych toczyły śmiertelny bój z odwiecznym wrogiem naszej Świętej Wiary – Rosją, kiedy sytuacja w Polsce wielkim wysiłkiem była ustabilizowana, grupy terrorystów zadały cios w plecy armii stabilizacyjnej. Armia stabilizacyjna po pierwszym szoku, wysłała przeciwko terrorystom jednostki specjalne GROM, a może SS – już nie pamiętam, wyszkolone by nie brać jeńców, tylko zabijać. W 44 roku terroryści zostali opanowani, ale rozpanoszyli się po całej kuli ziemskiej i teraz znowu zagrażają armiom stabilizacyjnym np. w Afganistanie i w Iraku, naszym chłopcom.
  I W DNIU DZISIEJSZYM TJ 3 SIERPNIA 2009R.
  Re: Płock uczcił rocznicę terroruIP: *.adsl.inetia.pl Gość: antyterrorysta 03.08.09, 09:07 Odpowiedz
  Polska była we wspólnej europie, suwerenności miała tyle co i teraz, była też – po nieodpowiedzialnej ucieczce przywódców – miarę ustabilizowana przez dzielnych chłopców z Gromu i Wermachtu. Polskie organizacje terrorystyczne chciały koniecznie zdestabilizować Polskę, a może nawet całą Europę i zaczęły zabijać dzielnych chłopców z Wermachtu, policjantów a nawet cywili np. kobiety których chłopcy byli na froncie wschodnim walcząc z odwiecznym wrogiem naszej Świętej Wiary. Teraz świętujemy ten akt bezprzykładnego terroru, jednocześnie uczestnicząc militarnie w stabilizacji Afganistanu i Iraku. Co za hipokryzja!

  …………………………………………

  Dlatego też mon. Boni i inni z prokuratur i policji zasądzili, ŚLEDZTWA NIE . BĘDZIE BRAK PODSTAW.

  Poza tym, jest OK.

 2. | ID: 1f6351f3 | #3

  @P.Kajtek!Czego dobrego mozna spodziewać się od.p.Boni ?.Wiemy,czym ” pachnie”.!

 3. kajtek
  | ID: 041a2470 | #4

  Najgorsze jest to, ze WSZYSTKIE poziomy tzw władzy odcinają sie Obywateli , zatrudniając Urzedników a oni sami śpia spokojnie.Pomyśl.czy słyszałas do tej pory o Prawie w Polsce , ktore istnieje? Oskarżany prokurator czy policja są w Polsce Bezkarni, co świadczy , że jednak nas hodują a obsługa hodowli najwyżej da kopa nieposłusznemu zwierzęciu…

  A w świat idzie ONI cywilizowani ba etyczni…..

  a pretorianie pisali dzisiaj;……

  A to tylko obłuda.

  ………Re: Jak zgoda Jarmark Tumski uratowała
  e: Inscenizacja egzekucji rulez ! :))IP: *.opera-mini.net
  Gość: sałdat 01.12.12, 21:26 Odpowiedz
  W ramach egzekucji proponuję za powstańców przebrać niedorobioną ekipę hiszpana z nim samym na czele. dla uwiarygodnienia całej scenki ślepaki trzeba zamienić na amunicję myśliwską, frekwencja murowana, imprezka bankowo udana ! :))
  • Re: Jak zgoda może istnieć w UM?IP: *.147.57.13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
  Gość: do moderacji 01.12.12, 21:19 Odpowiedz
  prośba o wyrzucenie wpisu nawi0edzonego PRO dla misata na ośla ławke , coby zrozumiał że może otworzyć nowy wątek albo wręcz swojego bloga lub forum poświęcone pasjonujacej go problematyce.
  chodzi o to, że nie zaśmiecał wszystkich wątków swoimi obsesjami „patriotycznymi” – od zbyt wyskiego stężenia/natężenia i takiego przejawiania „patriotyzmu” można dostać niestrwności i cięzko się rozchorować.
  Jeśli już koniecznie musi, to niech nasz nawiedzony „patriota” ten „swój patriotyzm” odprawia w innej parafii.
  ……………………………

Komentarze są zamknięte