Subiektywny przegląd tygodnia: Władze Opola „Kwiatkują”, czystki w URze, Miller prawdziwy lider

Redaktor Obywatelski1

Z Opola

Opole ma zamiar walczyć o podatki. Spokojnie, pomysł zakłada walkę o podatki osób, które w Opolu pracują, mieszkają, ale są zameldowaniu w innym mieście. Pomysł bardzo dobry jednak chciałbym coś przypomnieć…

W roku bodajże 2009 ówczesny radny miasta Opola „nijaki” Tomasz Kwiatek zainicjował taki pomysł. Więc, obecne władze tylko kopiują „Kwiatkowe” pomysły. O tym i innych pomysłach znajdziesz w naszych tematach na NGO.

Poseł Kłosowski tworzy „Białą księgę lojalności Mniejszości Niemieckiej wobec państwa Polskiego”. To będzie ciekawa lektura. Panie pośle, kolejna księga to: niebiesko-żółta księga RAŚ.

Ja wszystko rozumiem, ale jak Kłosowski wystrzelił z marszem (ok. marsz pomysł dobry) podczas którego prawica ma nieść gałązki oliwne, to przesadził! Takie gałązki mają trafić do liderów MN. Może poseł taką gałązkę wręczy Patrykowi Jakiemu? Poza tym Opolski Marsz Niepodległości już jest! To nasza inicjatywa na 2 maja – zapraszamy!

Premier przyjechał do Opola. I już.

Prezydent Zembaczyński wycofał się z pomysłu wprowadzenia w Opolu opłaty od deszczu! Gratulujemy decyzji.

W Nysie to jest ciekawie. Pod koniec sesji rady miasta, pewien radny wyszedł na środek Sali, oblał się benzyną i podpalił! I teraz uwaga, uwaga- na sali było(całkiem przypadkiem) dwóch strażaków w cywilu, którzy obezwładnili radnego i ugasili płomyki. Gdzie ów radny się znalazł? Zgadnijcie.

Z Kraju

Smoleńska brzoza została ścięta, a dokładnie fragmenty w które uderzył samolot i będzie badana w Rosji. Władze zapewniają, że badania będą profesjonalne i rzetelne.

Mija tydzień od zatrzymania Brunona z Krakowa, a Tomasz Lis i tak w swoim programie porusza temat „zamachu” i mowy nienawiści. Zastanawiam się, co musi się stać, aby ten człowiek przestał dorzucać do pieca?

Sukces rządu! Gaz będzie tańszy o 10%. Natomiast demokracja zostanie graniczona do 70% dla każdego obywatela.

O czym mówię? O czystkach w redakcji Uważam Rze, po zwolnieniu Pawła Lisickiego. Czy ktoś się dziwi, że redakcja odeszła?

Nowy naczelny URze nijaki Jan Piński na pierwszym spotkaniu mówił sam do siebie. Potem dołączył do niego Janusz Korwin-Mikke.

Dlatego tygodnika nie ma co kupował, sam osobiście pożegnałem się również z Rzeczpospolita. Cóż, życie. Hajdarowicz to nie demokracja.

Ale Grzechu obruszył się, że to wszystko wina Karnowskich, którzy na jego biurkach i komputerach zrobili sobie nowe pismo. Jeszcze zapomniał wspomnieć o długopisach i ołówkach.

Leszek Miller podobno jest coraz gorszym liderem, tak przynajmniej wynika z badań. Ma słaby wizerunek i topi SLD. Leszek, tak dalej, przecież o to chodzi!

Pamiętam jak podczas ubiegłorocznej kampanii wyborczej Miller mówił, że teraz się wynurza. Jak widać jego łódź podwodna ma krótką gwarancję.

Bartosz Arłukowicz zwalnia ludzi z pracy za krytykę. Jednego takiego dyrektora z Warszawy wywalił, bo chłopina chciał więcej kasy na zabiegi dla pacjentów… Bartek się oburzył, bo przecież musi być pieniądz na nowe limuzyny dla ministerstwa.

autor: Łukasz Żygadło 

  1. Jarek
    | ID: 4a839105 | #1

    Co do brzozy – POkryta zostanie warstwą tytanu i okaże się że rzeczywiście złamała skrzydło. No i co będzie …

    … Nu pagadit

Komentarze są zamknięte