ONR komentuje doniesienia „Gazety Wyborczej”

Autor Obywatelski6

Z ogromnym zdziwieniem przeczytaliśmy opublikowane przez „Gazetę Wyborczą” informacje, jakoby mieliśmy otrzymać zaproszenie na marsz organizowany przez posła Prawa i Sprawiedliwości, Sławomira Kłosowskiego.

W niezwykle stronniczym artykule pt. „PiS chce maszerować z ONR. Przeciwko Niemcom” autor, Arkadiusz Kuglarz, wykazuje poważne braki w podstawowej umiejętności, jaka powinna cechować dziennikarza ogólnopolskiej gazety – słuchania wypowiedzi ze zrozumieniem. Człowiek uczy się całe życie. My możemy nauczyć się tworzenia „kaczek dziennikarskich” od niektórych żurnalistów nie radzących sobie z podstawami komunikacji interpersonalnej. Uczymy się więc i zadajemy pytanie: jak można słowa oznaczające przypuszczenie, co by było, gdyby nazwać oficjalnym zaproszeniem ? Ciekawa jest logika prezentowana w mediach głównego nurtu.

Po raz kolejny dziękujemy także za pamięć. Nie działamy na rzecz Polski dla siebie ani swoich korzyści. Działamy dla innych. Dlatego jesteśmy mile zaskoczeni ogromnym zainteresowaniem dziennikarzy „Gazety” odnośnie naszej działalności. Po raz kolejny, chciałoby się powiedzieć.

Tak samo było przed Marszem dla Życia i Rodziny, tak samo będzie zapewne w przyszłości.

„Gazeta Wyborcza”, nie pisząca o nas już od tak dawna, jest ogromnym źródłem reklamy, co przekłada się na naszą popularność. Dlatego dziękujemy dziennikarzom gazety za te wszystkie lata i prosimy o jeszcze.

Obóz Narodowo-Radykalny

Brygada Opolska

 1. z Niemodlina
  | ID: 0fa56773 | #1

  W NTO krążą dokładnie takie same teksty ” PiS przeciw Niemcom” ” PiS organizuje marsz- Opole nie dla Niemców” itd. GAZETA WYBORCZA – czyli: MANIPULACJA, OCZERNIANIE BOHATERÓW NARODOWYCH, PROPAGOWANIE POGLĄDÓW KOMUNISTYCZNYCH, ZAKŁAMYWANIE PRAWDY, WALKA Z PATRIOTYZMEM!

 2. gosia
  | ID: a192031e | #2

  autor, Arkadiusz Kuglarz, … i wszystko wiadomo :)

 3. | ID: 05ebb2d3 | #3

  Tylko niezalezne media nas ratują.Takie , które nie kłamia, nie lżą.manipuluja i jw.w poscie @p.z Niemodlina.

 4. | ID: 1d6812e9 | #4

  @P.NGO! Dzięki za filmiki !Spotkanie z p.Leszkiem Żebrowskim jakże pouczjące.Jeszcze raz dzięki i polecam .!

 5. kominiarz
  | ID: 25a6636f | #5

  Co do NTO to nie dziwcie się, bo jest to nic więcej jak szmatławiec niemiecki. Żeby zatkać mi gębę, trzykrotnie blokowano mi konta, a gdy i to nie pomagało, to moderatorzy straszyli mnie prokuraturą. Jak oni to nazywali „za nawoływanie do nienawiści na tle narodowościowym”. Tylko czy można spokojnie patrzeć na niemieckie tablice przejeżdżając przez polskie miejscowości? Jeśli wyrażasz sprzeciw, to nie jesteś tam patriotą, tylko robią z ciebie przestępcę. Znajomy, który pracował w NTO zwolnił się krótko po zatrudnieniu, bo nie mógł patrzeć na te niemieckie siedlisko folksów.

 6. z Niemodlina
  | ID: c6ede3fa | #6

  @kominiarz

  To widzę mamy podobne doświadczenia, mi też trzykrotnie zablokowali konto w NTO, gdy to nie pomogło zabanowali mnie na forum pod każdym tematem, choć zaznaczam żaden mój wpis nie zawierał wulgaryzmów ani nie nawoływał do przemocy etc. Już nie potrafię zliczyć ile razy straszono mnie odpowiedzialnością karną, nie wiem czy robili to moderatorzy vel. cenzorzy czy zwykli użytkownicy forum. Przydałoby się przy okazji ataku na Tomka i NGO i oczerniania stowarzyszenia „Stop Korupcji” na łamach tej szmiry nagłośnić sprawę i zrobić im jakąś antyreklamę.

Komentarze są zamknięte