NGO Flash: kolejne pomyłki pochówkowe, Piechociński demonstruje siłę, Gowin u Kaczyńskiego, w Opolu problem, pogoda

Redaktor Obywatelski1

Zapraszamy na serwis NGO Flash w którym przeczytacie o kolejnych pomyłkach pochówkowych, dzisiejszej konferencji Janusza Piechocińskiego, który pokazał swoją siłę i pewien plan, opowiemy o problemie prezydenta Opola i jak zawsze przedstawimy prognozę pogody. Z ostatniej chwili Brunon K!

Z ostatniej chwili!!

Brunon K. nie przyznał się do stawianych mu zarzutów dotyczących zamach! Więcej o sprawie napiszemy jutro

Kolejne pomyłki pochówkowe? 

Prokuratura Wojskowa potwierdziła, że ciała osób duchownych, które spoczywały na Warszawskich cmentarzach, zostały pomylone. Zdaniem śledczych winę za błędy ponoszą Rosjanie

Jarosław Kaczyński o ciele brata

Ciało mojego brata było poparzone i to w wysokim stopniu – oświadczył Jarosław Kaczyński w rozmowie w Radiu Plus w Legnicy. Odniósł się w ten sposób do informacji z Prokuratury Wojskowej, która podała, że na ekshumowanych zwłokach nie stwierdzono śladów wybuchu.

Piechociński uderza! 

Podczas pożegnania Waldemara Pawlaka, były wicepremier i prezes PSL nie chciał ucałować nowo wybranego prezesa. Jednak Piechociński robi swoje. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Sejmie obstawił się marszałkami województwa Łódzkiego, Mazowieckiego, Lubelskiego oraz jednym posłem. Wśród nich był marszałek Adam Jarubas(nadzieja PSL). Piechociński ma plan stworzenia trzech zespołów w partii: parlamentarnego, rządowego oraz partyjnego. Wszytko wyglądało bardzo dobrze.

Gowin rozmawia z PiS

Wiele kontrowersji wzbudziła dzisiejsza rozmowa ministra sprawiedliwości Jarosława Gowina z prezydium klubu PiS. Podobno nie było tam mowy o polityce, Gowin przedstawiał swoje koncepcje(co chwali sam Tusk), jednak w Sejmie wrze od komentarzy, jakoby minister z Krakowa zbroił się na wypadek uderzenia ze strony liberalno-lewicowej frakcji w PO. Jarosław Gowin deklaruje, że spodka się z wszystkimi klubami parlamentarnymi.

Katarzyna W., zatrzymana 

Wynajmowała dom 20km od Białegostoku wraz z „kolegą”. Już dziś została przewieziona do aresztu w Katowicach.

Izrael i Palestyna- pokój?

Izrael i palestyński Hamas doszły do porozumienia w sprawie zawieszenia broni – potwierdził minister spraw zagranicznych Egiptu Mohammed Kamal Amr. Rozejm wchodzi w życie o godz. 20 (czasu polskiego).

Prezydent Niemiec chwali Polaków! 

Niemiecka prasa komentuje wypowiedź prezydenta Republiki Federalnej Niemiec, Joachima Gaucka, która podczas konferencji prasowej po spotkaniu z prezydentem Włoch, Giorgio Napolitano i Polski, Bronisławem Komorowskim powiedział, że „dzisiaj Polacy są bardziej pracowici już Niemcy”. Dziękujemy!

Radni Opole przeciwko prezydenckiej uchwale

Radni SLD, PiS, SP oraz partner koalicyjny rządzącej w Opolu PO klub Razem dla Opola są przeciw proponowanej prezydenckiej uchwale dotyczącej wywozu śmieci. Przypomnijmy, że pomysł zakłada opłatę za wywóz śmieci w wysokości od 55 do 80gr za mkw mieszkania. Prezydent więc będzie miał problem, bo chciał w sposób jak to ujął wiceprezydent Wiśniewski „najłatwiejszy” rozwiązać problem. Przeciwko pomysłowi są również prezesi spółdzielni mieszkaniowych w Opolu. Zdaniem polityków opozycji, najlepsza byłaby opcja naliczania opłat od zużycia wody.

Radio Opole: 

Dwójka opolskich funkcjonariuszy została zatrzymana przez Biuro Spraw Wewnętrznych czyli tzw. policję w policji. Zarzut przekroczenia uprawnień przez ujawnienie tajemnicy służbowej usłyszała funkcjonariuszka z wydziału konwojowego. Natomiast policjant jednego z komisariatów w Opolu miał nakłaniać do tego czynu. Do zatrzymań doszło w ubiegłym tygodniu- donosi radio.

Pogoda

Noc będzie pochmurna a temperatura wynosić będzie 5’C. Jutro słońce ukryje się za lekkimi chmurami a temp. wyniesie w dzień 9’C a w nocy podobnie jak dziś około 5.

oprac: ŁŻ

  1. | ID: 3313a21e | #1

    Nie mogę się nadziwić,że Rodziny,których członkowie zginęli w katastrofie smoleńskiej wraz z wieloma opozycjonistami w Polsce nie wymusili na Władzy polskiej otwarcia trumien,przebadania zwłok,DNA, wystawienie karty zgonu co jest w Polsce wymagane, bez niej nie pochowa się ciała zmarłego .Gdzie była prokuratura, po co ją opłacamy z naszych podatków.A z imienia i nazwiska kto za tą bezczynność poszczególnych Organów Państwowych odpowiada????????

Komentarze są zamknięte