Nasz patronat: premiera książki Agnieszki Zydroń „Dzień, który zmienił ich życie”

Redaktor Obywatelski1

18 listopada w Dniu Światowych Dni Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych odbędzie się premiera książki Agnieszki Zydroń  pt. „Dzień, który zmienił ich życie”.  Niezależna Gazeta Obywatelska w Opolu jest jednym z patronów medialnych najnowszej publikacji znanej pisarki. Zapraszamy do księgarni! 

Premiera, która odbędzie się w miejscowości Zabawa, będzie powiązana z wystąpieniem ministra sprawiedliwości Jarosława Gowina oraz prokuratora generalnego Andrzeja Seremeta.

Dlaczego? Pisze o tym sama autorka na swojej stronie internetowej:

„Bardzo dziękuję za zaproszenie na oficjalne wystąpienie 18 listopada 2012 r.,  z okazji obchodów Światowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych, na którym wraz z Ministrem Sprawiedliwości Jarosławem Gowinem, Prokuratorem Generalnym, organizacjami rządowymi, fundacjami z całego kraju będę mówiła o sytuacji naszego kraju także w stosunku do innych państw w kwestii śmierci na drogach. Obchody w Warszawie oraz w całym kraju maja przypomnieć nam o tych, którzy odeszli tak nagle… Kochani, to bardzo ważny dzień dla nas wszystkich i wierzę, że wszystkie działania, w tym momencie nawiązane także wspólnie z Ministerstwem Transportu, Sprawiedliwości, Zdrowia, Krajową Radą Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego przyniosą efekty w postaci uśmiechniętych, bezpiecznych kierowców i użytkowników ruchu. Bardzo dziękuje powyższym instytucjom a także Autofederacji, Fundacji Marsz Zebry, wielu cudownym osobom za zaangażowanie w projekt, jakim jest książka Dzień, który zmienił ich życie.”

oprac: ŁŻ

 1. | ID: dcc8e229 | #1

  Zapewne bardzo smutne wspomnienia,jednakże nie powinno ich być
  .I tutaj należy kłaść nacisk na stanowione prawo w kwestii szybkości pojazdów,trzeżwości kierujących, i wysokich kar za naruszenie tych zasad, tak jak jest w ościennych państwach.
  My wszędzie się śpieszymy ze zgubnym skutkiem. O stanie dróg, o autostradach już nie wspomnę,
  Ale PO,posłowie nas okłamują mówiąć,że budują,że stanowią dobre prawo,że wszystko co piękne to trwałe itd
  Jak widać,kłamstwem niekiedy można zajść daleko Ale nie można wrócić.
  Wzruszająca książka będzie napewno,ale czas spotkania z ministrami trzeba wykorzystać do maksimum m.in. poruszając kwestie bezpieczeństwa w szerokim tego słowa znaczeniu.

Komentarze są zamknięte