NGO Flash: oszukani w Opolu, Kaczyński uderza w PSL,ludowcy się bronią a Miller dogaduje się z Palikotem

Redaktor Obywatelski

Jak podaje serwis TVP Info firma z Brzegu, która zatrudniała pracowników z Opola, nie płaciła im za wykonywaną pracą. Najgorsze jest to, że firma działa legalnie, a rekrutowała swoich pracowników przez Powiatowy Urząd Pracy. Pracownicy czują się oszukani. Jak twierdzi jeden z nich: dziwne było już to, że spotykaliśmy się z pracodawcą pod Biedronką…

Kaczyński uderza w PSL

Prezes PiS oświadczył dziś, że jeżeli rząd nie wynegocjuje 170 mld złotych dotacji na rozwój wsi, to ludowcy powinny wyjść z koalicji. Jeżeli tego nie zrobią, udowodnią tylko, że problemy wsi, są im obce.

Bury szybko odpowiada

Na słowa prezesa odpowiedział szybko szef klubu PSL Jan Bury, przypominając błędy negocjacyjne w czasach rządów Prawa i Sprawiedliwości. Bury wypomniał m.in. incydent gdy minister Krzysztof Jurgiel spał w hotelu w chwili trwania negocjacji.

Miller dzwonił do Palikota?

Leszek Miller zadzwonił do Janusza Palikota  w sprawie organizacji lewicowego marszu. Jak powiedział Palikot: za dużo w Polsce jest prawicy i trzeba to zmienić. 

Jak widać lewica nie ma swoich pomysłów i zazdrości wszystkie prawicy: marszów, debat i … poparcia.

Radio Opole: nie będzie mieszkań socjalnych: 

Miasto zapowiadało, że wybuduje ich około 30 już w przyszłym roku. Teraz prezydent wycofuje się z tej decyzji, a pieniędzy na tę inwestycję nie ma już w budżecie na 2013 rok. 2 miliony 800 tysięcy na budowę mieszkań socjalnych było wpisane do materiałów planistycznych przyszłorocznego budżetu. Urzędnicy w ratuszu rozważali już, gdzie bloki socjalne mogłyby powstać- podaje Radio Opole

Pogoda: 

 Bezchmurnie Dziś w Opolu świeci słoneczko, a temperatura wynosi 9″ C. W nocy będzie -1. Ubieramy więc kurtki, czapki i szaliki.

Komentarze są zamknięte