Palikot i Rozenek – mają przekaz dnia, czy to tylko głupota?

Redaktor Obywatelski1

Politycy Ruchu Palikota albo umówili się na przekaz dnia którym starają się obrażać katolików, albo publicznie demonstrują swoją głupotę. Mamy nowe pseudo: Andrzej „Hezbollah” Rozenek. 

Lider RP czyli Janusz Palikot nazwał głosujących przeciw liberalnym pomysłom aborcyjnym – „katolickimi talibami”

Więc dla wyjaśnienia, talibowie to ugrupowanie islamskie (fundamentalne), założone na początku przez studentów, a które z biegiem lat i wzrostem funduszy rozwinęło się w organizację terrorystyczno-polityczną. Cóż więc mają wspólnego z katolikami, walczącymi o prawo do życia? „Katolicki-talib” – powiedzenie to brzmi „przyklejkowo”, jednak logiki nie posiada.

Rekord pobił rzecznik Ruchu Palikota Andrzej Rozenek: „Hezbollah zagłosował w Sejmie„- no cóż, tu mamy do czynienia z prawdziwym przykładem głupoty. Hezbollah to już najprawdziwsza organizacja terrorystyczno-polityczna, która walczy głównie z Izraelem o wpływy na bliskim wschodzie. Cóż oni, finansowani przez rządy Syryjskie oraz Irańskie, chcący walczyć z wpływem zachodu  mają wspólnego z fundamentalizmem religijnym? Na to pytanie odpowiedź zna zapewne tylko poseł Rozenek.

Dziękujemy za komentarze. Było bardzo zabawnie.

Autor: Łukasz Żygadło 

Komentarze są zamknięte