Polecamy książkę „Świadkowie Tajemnicy” autorstwa Grzegorza Górnego i Janusza Rosikonia

Redaktor Obywatelski1

Grzegorz Górny blisko dwa lata podróżował po Europie, odwiedzając miejsca w których znajdują się relikwie Jezusa Chrystusa. Rozmawiał z badaczami, którzy dowodzą autentyczności Całunu Turyńskiego czy Chusty z Oviedo. Grzegorz Górny przenosi nas w niezwykłą podróż, gdzie laicy zaczynają być niczym św. Tomasz- uwierzyli, gdy zobaczyli.

Książkę Grzegorza Górnego polecają również Rafał Ziemkiewicz oraz Dominik Zdort z dziennika” Rzeczpospolita” słowami:

GÓRNY I ROSIKOŃ ZABIERAJĄ NAS w fascynującą podróż, która przypomina, że w obliczu Boga cała historia jest jedną, tą samą chwilą.
Rafał A. Ziemkiewicz, „Uważam Rze”

DLA KATOLIKÓW PIĘKNIE ILUSTROWANA KSIĄŻKA Grzegorza Górnego i Janusza Rosikonia będzie historycznym świadectwem rzeczywistej obecności Syna Bożego na Ziemi i potwierdzeniem uświęcającej mocy najcenniejszych na świecie relikwii. Dla tych, których Pan Bóg łaską wiary nie obdarzył, lektura ta może być pasjonującą opowieścią o wielkiej mocy wiary i bezcennym źródłem informacji o tym, co umacnia pobożność chrześcijan.
Dominik Marcin Zdort, „Rzeczpospolita”

Książkę można kupić w cenie 63 zł na stronie wydawnictwa Rosikon Press –  http://www.rosikonpress.com/

 

oprac: ŁŻ

 

  1. M.
    | ID: 058100c0 | #1

    Ta książka, ba, album, jest doskonała. Zupełnie mnie zatkało, kiedy okazało się, że w całej Europie można znaleźć relikwie Męki Pańskiej i wbrew tzw. naukowemu światopoglądowi po zbadaniu ich przez naukowców, okazuje się, że potwierdzają one to, co napisali ewangeliści. Na dodatek na allegro była aukcja (w cenie z księgarni), na której wystawiali tę książkę z możliwością otrzymania jej z dedykacją Grzegorza Górnego.

Komentarze są zamknięte