3 maja Referendum Obywatelskie

Niezależna Gazeta Obywatelska1
Szanowni Państwo! Ustaliliśmy na Kongresie Protestu przeprowadzenie Referendum Obywatelskiego – czyli całkowicie niezależnego od władz. Termin wyznaczyliśmy na dzień 3 Maja – rocznicę uchwalenia Konstytucji.
Referendum Obywatelskie niezależne od władz, z którego wynikami nie pójdziemy do pseudo-sejmu ale po prostu będą one podstawą do zanegowania legalności państwa III RP – to niezwykle ważny fakt.
Wielu z uczestników Kongresu nie zrozumiało jeszcze jak to jest doniosłe działanie. To pierwsze działanie pozasystemowe, a nawet antysystemowe od 1989 r. Od jego skali – ilości uczestników i szerokości frontu z jakim wystąpimy (ilości środowisk w całej Polsce, które się zaangażują w Referendum, zależeć będzie na prawdę czy nastąpi przełom, czy też wiecznie skazani będziemy na te konwulsje miIII RP. Po pierwsze bardzo proszę, żeby wszyscy, którzy mogą zorganizować zebranie w swoim środowisku choćby 500- 1000 ankiet, zgłosili się na referendarza. Zachęcam też do przeglądania naszej strony www.referendumobywatelskie.pl. Mamy przed sobą 7 tygodni pracy i musimy się spiąć. Warto to zrobić bo nasza Polska po prostu się rozpada. Musimy Ją ratować! Serdeczności.
Janusz Sanocki
  1. Władek
    | ID: 7d02c131 | #1

    Drodzy Panowie…działania ratowania Polski – TAK, bo tez sadze ze jest gorzej niż źle, ale to co wy robicie w ogole nie ma prawa ani bytu ani sensu… wasze refendum bedace organizowane gdzies tam w swoich strukturach spolecznych jest w zasadzie wewnetrzna sprawa uznaniowa nie obligatoryjna….nikt sie do tego nie dostosuje…co z tego ze wy w swoim kolezenskim gronie ustanowicie sobie nowa ordynacje wyborcza naprzyklad skoro i tak wedlug niej nie bedziecie potem glosowac no bo i jak? nie da sie …poprostu to bedzie nie wazne…tak samo niewiem jaki sens ma organizowanie referendum skoro nawet 5% ogolu spoleczenstwa o nim nie wie i nie ma mozliwosci sie wypowiedziec….to bedze tylko pseudo referendum na tore nikt z obywateli i jego postanowienia nie bedzie mial wplywu… wy uznacie je w swoich wewnetrznych strukturach za obowiazujace a pozostale 97% stwierdzi ze tego nie uznaje i dalej bedzie tak samo jak jest…. nie tedy droga panowie, jesli juz referendum to ogolno polskie takie o ktorym informacja dotrze do wszystkich… ja rozumiem ewentualna symbolike tego dzialania, ale symbole nie uratuja naszego panstwa…..trzeba podejmowac sie takich dzialan ktore beda obowiazujace i obligatoryjne na tle panstwa… nie wewnetrznej grupy osob…

Komentarze są zamknięte