Nie bądź lemingiem – myśl samodzielnie!

Niezależna Gazeta Obywatelska1

Jestem zbulwersowany wypowiedziami czołowych polityków Stefana Niesiołowskiego z Platformy Obywatelskiej i Grzegorza Napieralskiego z Sojuszu Lewicy Demokratycznej w programie Fakty po Faktach, a tak… że Sławomira Kopycińskiego z Ruchu Palikota i Adama Szejnfelda z PO w programie Minęła Dwudziesta.
Otóż, owi politycy wykazali się daleko idącym CYNIZMEM, który w swojej podstawie filozoficznej zakłada odrzucenie powszechnie obowiązujących norm i wartości w polskim społeczeństwie. Wszyscy wymienieni posłowie, jednym głosem zamanifestowali dążenie do realizacji swoich egoistycznych interesów (patrz. bycie medialnym i sławnym), deprecjonując skalę i rozmiar zgromadzonych materiałów dowodowych przez komisję Antoniego Macierewicza, wskazującą na szereg „twardych” uchybień zarówno w raporcie MAK jak i raporcie Komisji Milera, wykazując tym samym ich fałszywy zakres i manipulatorski przekaz.
Reprezentujący społeczeństwo posłowie przywołani w moim apelu, wątpią w autentyczność altruistycznych motywów działań, zarówno posła Antoniego Macierewicza jak i niektórych rodzin, które straciły swoich bliskich w katastrofie smoleńskiej. Przejaw najwyższego stopnia cynizmu, obłudy połączonej z bezpodstawnym i niemerytorycznym atakiem zarówno na Jarosława Kaczyńskiego jak i Antoniego Macierewicza oraz potępienie tzw. „Wystąpienia publicznego” w Parlamencie Europejskim, a także drwin i uśmiechów ze strony posłów, jakie miało miejsce w programie Minęła Dwudziesta, osobiście mnie jako człowieka obraża i wprawia w głębokie zakłopotanie, bowiem ukazuje, że dla tych ludzi nie istnieją „wyższe wartości” – prawda, rodzina, „wzniosłe cele” – Honor, Suwerenność, czy ideały oparte o kanon Patriotyzmu i Religi.
Od nad wyraz smutnego i tragicznego wydarzenia, jakim była Katastrofa Smoleńska zauważyłem, że zaczęła przybierać na sile fala cynizmu i chamstwa wobec Prawa i Sprawiedliwości oraz skala kłamstwa i manipulacji, w sprawie wyjaśniania katastrofy. W mediach uruchomiani są czołowi „dyktatorzy” poprawnego myślenia i „właściciele” złotego patentu na ocenianie rzeczywistości. Nieomylni krezusi z pełnymi frazesów „złotymi” ustami wyznaczają drogę ku prawdzie.
Z tego miejsca APELUJĘ do Koleżanek i Kolegów, Polek i Polaków, redaktorów naczelnych wydawnictw prasowych, audycji radiowych i telewizyjnych, aby kierując się dobrem naszego Państwa, etyką, szacunkiem wobec drugiego człowieka i dążenia do prawdy, opowiedzą się „ZA” powołaniem Międzynarodowej Komisji ds. Zbadania Katastrofy Smoleńskiej. Czas najwyższy skończyć z niedomówieniami, kłamstwem i nieuprawnionymi wnioskami Posłów Koalicji oraz RPP i SLD, dając zielone światło, przyzwolenie na Międzynarodową Komisję.
Wszyscy, którzy bezzasadnie atakują wszelkie inicjatywy dążące do poznania prawdy o Katastrofie smoleńskiej i powołania Komisji Międzynarodowej do zbadania jej przyczyn, z nieznanych mi pobudek jakoby z automatu odrzucają istnienie obiektywnej prawdy i dobra Kraju. Nie zamieniajcie się w LEMINGI, dla których każda opinia może zostać uznana za prawdziwą lub fałszywą zależnie od okoliczności i gry interesów poszczególnych osób.
Apeluję – Nie zmieniajcie się w lemingi – myślcie samodzielnie. Każdy niech da z siebie co może, wystarczy drobny gest, chociażby jedno zdanie na forum, jedno kliknięcie lubię to na FB, jeden udział w manifestacji, jedna ulotka rozdana więcej, a dotrzemy do PRAWDY.

Autor: Przemysław Kubów

  1. | ID: 68837d21 | #1

    Popieram w całości – do Lemingów – wyłącz WSI24 włącz myślenie.

Komentarze są zamknięte