Solidarna Polska przeciw promowaniu narkotyków przez Ruch Palikota

Niezależna Gazeta Obywatelska6

Pana formacja próbowała przeforsować ustawę legalizującą miękkie i twarde narkotyki. Pan poseł również swoją postawą medialną przyczynia się do promowania tego śmiertelnego uzależnienia. Dane przedstawione przez European Action on Drugs alarmują, że rocznie ok. 8 tysięcy ludzi umiera z powodu zażywania narkotyków, a Pan poprzez promocję tego uzależnienia dokłada rękę do tych śmierci. Co więcej, postuluje Pan aby zażywanie twardych narkotyków było legalne, czyli domaga się Pan, aby nasza młodzież miała  nieograniczony dostęp do tych śmiercionośnych substancji. Rozumiemy, że taka postawa wynika z niewiedzy Pana Posła, w związku z tym proszę wsłuchać się w słowa eksperta w tej dziedzinie jakim niepodważalnie jest Pan Marek Kotański założyciel MONARU- ,,narkotyki dzielą się na dwa rodzaje: te, które zabijają od razu i te które zabijają powoli”.

Próba zaistnienia Państwa partii poprzez promowanie narkotyków wskazuje na słabość formacji politycznej Ruch Palikota oraz brak wizji rozwoju Polski. Niedopuszczalne jest aby osoby, które z definicji mają obowiązek dbać o społeczeństwo, ze względu na populizm i brak pozytywnych pomysłów na ograniczenie bezrobocia, zmniejszenie obciążeń podatkowych, pomoc rodzinie, pomoc rolnikom, rozwój gospodarczy – promują swoją formację poprzez reklamowanie śmiertelnych substancji.

W związku z powyższym apelujemy do Pana Posła o natychmiastowe zaprzestanie wszelkich działań mających na celu promocję tych śmiertelnych substancji jakimi bezspornie są narkotyki.

Autorzy: Radni Miasta Opola: Michał Nowak i Przemysław Bukowski  oraz Młodzieżówka Solidarnej Polski w Opolu

 1. Kamil
  | ID: 3f2d9da7 | #1

  Żenada. Może lepiej niech panowie radni zajmą się sprawami Opola, a nie wykorzystywaniem śmierci wybitnej piosenkarki do własnej promocji

 2. a.
  | ID: 4c21aa69 | #2

  Ci ludzie są po prostu niepoważni. Skąd na tych plakatach wzięła się Whitney Houston? Badania toksykologiczne potrwają kilka tygodni i dopiero po ich zakończeniu będzie znana przyczyna śmierci. I jeszcze te głupkowate uśmieszki.

 3. Ozi
  | ID: 3e5ed218 | #3

  A może Kamil, walnij sie w łeb to ci przejdzie!!!
  Jak zajmują się sprawami Opola to nagonka na nich, jak chcą zwrócić uwagę na problem o którym nikt nie chce mówić to ..żenada…
  Opozycja powinna pokazywać,pietnować i wytykać i tę rolę radni Solidarnej Polski spełniają dobrze. Niczego niestety nie oczekuję od dietetyków z SLD,PiS i reszty miejskich pozorantów.

 4. Zodi
  | ID: 8b45a705 | #4

  Dobrze, że jest ktoś. kto potępia zagrożenie i kretyństwo, zanim bedzie za późno. Żenada i wstyd – to obecność Palikota i jego zwolenników w sejmie i życiu publicznym. To świadectwo choroby społecznej, która drąży polskie życie społeczne i polityczne. Trzeba przeciwstawiać sie jej na kazdym poziomie, zwłaszca lokalnym, by uświadomiono sobie, że zagrożenie tą niebezpieczną aberracją i dyletanctwem dotyczy każdego z nas, a nie jakiejś abstrakcyjnej gry politycznej. Zdecydowanie słusznie Panowie Nowak i Bukowski; aż do usunięcia tej zidiociałej i chorej tkanki z polskiego zycia. Nie wolno im odpuszczać i być obojętnym!

 5. Oblivion
  | ID: 06190b81 | #5

  @Kamil
  Czy to już początek kampanii samorządowej?
  Wychodzi na to że od wszystkiego kupony trzeba odrywać. Pchać się na „szkło” i na „eter”.

 6. Zodi
  | ID: 6d24a658 | #6

  @Oblivion
  Zgodnie z taka oipnią najlepiej nie robić nic, zwłaszcza nie mówic otym, co się robi, tak, aby durne społeczeństwo nie wiedziało niczego, bo po co cokolwiek mu wskazywać, wyjasniać. No, gdyby to łaskawie zechciały coś powiedzieć takie autorytety jak Tusk, Komorowski, Michnik, Palikot, to oczywiście mieściłoby sie w szeroko pojętej wolnosci wypowiedzi, ale, gdy chodzi o innych, to pchanie się na szkło i w eter i lepiej niech zamkną pyski, ciemna masa! Chłopczyku, idź lepiej ze swoimi naukami do wyborczej.

Komentarze są zamknięte