Porowska: ich zachowanie to szczyt politycznej obłudy

Niezależna Gazeta Obywatelska14

Zachowanie Radnych Michała Nowaka i Przemysława Bukowskiego, to szczyt hipokryzji i politycznej obłudy. Zachowanie moich byłych kolegów partyjnych to po prostu szukanie wygodnego dla nich pretekstu do opuszczenia Prawa i Sprawiedliwości w roli ofiar. Przypomnę, że PiS, to partia dzięki której ci dwaj młodzi i nieznani nikomu ludzie zaistnieli w polityce. To dzięki partii otrzymali wysokie pierwsze miejsca na listach wyborczych zabierając miejsca takim politykom jak Tomasz Kwiatek, Dariusz Całus, czy Wiesław Ukleja.

Oczywiście wszystkie kwestie, które podnieśli na zwołanej dziś konferencji prasowej są nieprawdziwe i oszczercze, a za dowód niech świadczy chociażby ich zachowanie, kiedy zagłosowali przeciwko wejściu Darka Całusa – swojego kolegi z klubu – do komisji społecznej. Cieszę się, że ich schizofrenia polityczna dobiegła końca. Zdecydowanie nie będzie mi ich brakowało. Szkoda tylko, że to wszystko dlatego, że nie dostali tego, czego chcieli – stanowisk i większej władzy w Radzie Miasta Opola.

 Autor: Violetta Porowska

 1. Prawy
  | ID: e9998d49 | #1

  Bycie konstruktywną opozycją,a do takiej jak rozumiem panowie aspirują nie oznacza zawsze postawy na „nie” tylko dla zasady i działania w myśl,że „im gorzej tym lepiej”.Każdy komu zależy nie tylko na swoim dobru i zbijaniu politycznego kapitału takimi zasadami się kierować nie będzie,chyba,że naczelną zasadą jest „iść po trupach” bez względu na koszty bo jak wiadomo”cel uświęca środki”.Zarzucanie komuś,że popiera coś,a nie jest przeciw dla samej zasady jest śmieszne.Ciekaw jestem czy akurat ci panowie znają program Solidarnej Polski,jakiś czas temu jeden z tych co odszedł z PIS dukał coś przed kamerą i jedno co usłyszałem to chyba słowo „kurcze” :D
  Nick:
  Treść:

 2. kałoodporny
  | ID: f1956e82 | #2

  Nauka nie idzie w las. JAKInizm udziela się także innym jak widać. I to wam pisze nie jakiś tam niejaki Jaki. :)

 3. Krzysztof
  | ID: dabba3bf | #3

  Porowska ma rację, kto słyszał rok temu o Nowaku, Bukowskim? A nawet przez ostatni rok tylko chodzili w cieniu Jakiego, a dziś jedyne co robia to opluwają PiS, żadnych konstruktywnych wnioskow, żadnego dbania o mieszkańców. Nie chcę mieć radnych, których jedynym celem jest rozróba polityczna i stołki. Jak oni mają czelność żądać stanowisk po roku bycia w polityce??? Porowska znana, przynajmniej pomaga tylu ludziom i umie bronić swoich poglądów- sam widziałem. Wole mieć radną Porowską- babę z jajami niż chłopców chorych na władze i nieumiejących się wypowiedzieć.

 4. Laurka
  | ID: 58f78b0b | #4

  A ja słyszałem o Porowskiej w ekipie SLD!! Teraz pisówka, koń by się uśmiał, a skalę poparcia pokazały wybory samorządowe: porażka z żenadą.Co innego można osiągnąć mając lidera w osobie Kłosowskiego!!!Teraz Porowskiej łatwo szkalować, bo radni wychodzą z PiS, przedtem bazowała na ich pomysłach i incjatywie.

 5. Mycha
  | ID: b2b3b8d7 | #5

  To teraz już po odejściu radnych z PiS można sie spodziewać całej lawiny doskonałych i godnych natychmiastowej realizacji pomysłów ogłaszanych juz pod własnym sztandarem . Od dzisiaj czekam z niecierpliwością…..oBAWIAM SIE JEDYNIE , ŻE POZA KRYTYKOWANIEM INNYCH, CO ŁATWE NAD WYRAZ, W GŁOWACH WŁASNYCH POMYSŁÓW ZABRAKNIE. KIEDY W KOŃCU CZĘŚĆ POSŁÓW I RADNYCH Z OGROMNYM PARCIEM NA SZKŁO ZROZUMIE, ŻE PRZED KAMERĄ REPREZENTUJĄ JEDYNIE GODNY UBOLEWANIA OBRAZ NĘDZY I ROZPACZY ?…KURDE;-)….

 6. hobbit
  | ID: 0bc5be1c | #6

  a kto słyszał o Pani Porowskiej, pewnie nie jeden a to z lewej a to z prawej strony, a może inaczej, o to przeszłość działacza PiS: gabinet polityczny prezydenta Pogana z SLD, a Radio RMF tak prawicy wrogie, typowo prawicowe przeszłość no i teraz gdy już jest w PiS: popieranie parytetów na listach wyborczych, chyba pod nią, Lions Club, masońska organizacja i nawet cenzurka jakiegoś tam księdza nic nie pomoże, była popierana przez panią Kluzik Rostkowską w wyborach samorządowych tą co atakowała Premiera Kaczyńskiego i PiS, z którego na szczęście została wywalona, zaraz po przegranych z kretesem wyborach na prezydenta Opola z bardzo słabym wynikiem, no cóż została tam wsadzona bo tak chciała, ogłosiła swoje poparcie dla kandydata PO Zembaczyńskiego, czy to mało. a jeszcze jedno wypadałoby w takim wieku i w takiej partii mniej eksponować swoje wdzięki, bo czasem jest to nie przyzwoite, bo na dwa baty się ktoś chce nadziać. Popieram PiS i jestem przeciwny wychodzeniu z niego, choć Pani Porowskiej taki postępek bym wybaczył. PiS na Opolszczyźnie trzeba uzdrowić, bo inaczej znów przeżyjemy wyborczą tragedię.

 7. hobbit
  | ID: 23818c81 | #7

  a i jeszcze jedno a czy ta Pani nie była w Unii Wolności?, czy coś koło tego?

 8. Eleonora
  | ID: eb076901 | #8

  @hobbit

  Powiem panu, że w ” patryjotycznym i narodowym PIS” mnóstwo jest podobnych „wisienek”
  Karski, Łopiński, Jasiński itp… itd…
  Także ja bym nie zostawiała pani tak, w samotności :)
  A, i w Samorządnej Polsce paru by się znalazło.
  Ot, taki Cymański Tadeusz, prawdziwy i najprawdziwszy konserwatysta i prawie narodowiec :)

  „W 1978 ukończył studia w zakresie ekonomiki transportu lądowego na Wydziale Ekonomiki Transportu Uniwersytetu Gdańskiego. Od 1972 do 1978 należał kolejno do Związku Młodzieży Socjalistycznej i Socjalistycznego Związku Studentów Polskich.”
  Potem już w ” wolnej Polsce” zaliczył większość powstających partii.
  Od PC, AWS, Skl aż po PIS i teraz skok w nowe ugrupowanie!
  O panu Kurskim też można wiele napisać, a przynajmniej wymienić z pięć ugrupowań, w których gościł :)
  ROP, AWS, ZCHN, LPR, PIS.. ech nie chce się dalej pisać
  … i oni chcą zmieniać kraj?!?!?
  Żarty :)

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Tadeusz_Cymański
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Jacek_Kurski

 9. RVNG
  | ID: 8bbbfb66 | #9

  @Eleonora

  POROZUMIENIE CENTRUM DAWNIEJ TO DZISIAJ PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ – PRAWA STRONA – PO PIERWSZE

  PO DRUGIE RUCH ODBUDOWY POLSKI DAWNIEJ TO DO NIEDAWNA LIGA POLSKICH RODZIN TAKŻE PRAWICA

  WREDNA ŻMIJO NIE WYPOWIADAJ SIĘ NA TEMATY POLITYCZNE O KTÓRYCH NIE MASZ ZIELONEGO POJĘCIA.

  NIE MÓW ŻE KTOŚ ZMIENIŁ BARWY BO JEŻELI KTOŚ BYŁ I JEST PO PRAWEJ STRONIE – TO DOBRZE, ALE JĘSLI KTOŚ BYŁ PO LEWEJ A NAGLE JEST PO PRAWEJ TO JEST NIEDOBRZE.

  NAWIEDZONA ELEONRA JAK ZAWSZE MA JAŁOWE POJĘCIE O POLITYCE KTÓREJ I TAK NIGDY NIE ZROZUMIE.

  ZAJMIJ SIĘ GOTOWANIEM, JUTRO WIGILIA – A WIDAĆ ŻE TY ZJEŚĆ LUBISZ :) ;)

 10. RVNG
  | ID: 8bbbfb66 | #10

  @Eleonora

  ONI ZMIENIĄ KRAJ ,ALE TY NIC NIE ZMIENISZ

  P S JAK TAM ZATUMANIANIE LUDZI Z PODPISAMI NA BUCZKA ??????????

 11. hobbit
  | ID: fd09abab | #11

  RVNG ale o co ci chodzi że cymański był w Związku Młodzieży Socjalistycznej i Socjalistycznego Związku Studentów Polskich a do niedawna był w PiS a teraz tworzy Solidarną Polskę to chyba jakoś nie po linii politycznej chyba że u ciebie a skakanie po tylu partiach to chyba coś nie tak a przypomnę, że Giertych z PO chyba jest w komitywie, nie mówiąc o atakach na Premiera Kaczyńskiego, coś ci się popieprzyło w tym łbie przed świętami i zaczynasz warczeć, przemów ludzkim głosem, mam nadzieję że to nie pozostałości z esbeckich czasów, ale dla pewności napisz że nie, niech te święta spędzę z wiedzą o tym, wesołych świąt

 12. RVNG
  | ID: 8bbbfb66 | #12

  @hobbit

  Poczytaj co twoja „koleżanka” powipysywała to będziesz wiedział

  Od kiedy Solidarnej Polsce daleko do PiS?

  Jakie skakanie ?????? jak nie było już PC to w miejsce PC Powstał PiS

  Jak nie było ROP – to zaistniał LPR

  Zdarzył się cud – obrońca nawiedzonej odezwał się ludzkim głosem – Wigilia przecież jutro :) ;)

  Skakanie jest wtedy jak się było na lewicy u pogana a teraz na prawicy u tatarzyna.

  Skakanie -czyli z lewa na prawo lub z prawa na lewo, z lewo na lewo lub z prawo na prawo -jakie to skakanie? Logiczne myślenie się kłania ! ! ! ! ! ! ! !

 13. hobbit
  | ID: ec055ff5 | #13

  no normalne z partii do partii, przeczytaj co napisałem kilka razy, widać masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, acha rozumiem czyli socjalistyczna młodzieżówka i PiS to nie skakanie, no tak bo to jest coś co można by było nazwać ale nie chce używać wulgarnych słów, a Pani Porowskiej nie bronię, no i przemów w te święta ludzkim głosem, spokojnym, cichym, no i pamiętaj o czytaniu ze zrozumieniem, zrobię ci w święta sprawdzian, przygotuj się, no i wesołych

 14. Eleonora
  | ID: 95574271 | #14

  @hobbit

  Hobbicie, rozumiem, że w Wigilijną noc, rozmawiamy nawet i z osiołkami :)
  … Ach ten czar jedynej w roku Nocy…
  Ale ty, mój drogi popełniasz falstart!!!

  Zdrówka Ci życzę i do zobaczenia wkrótce!

Komentarze są zamknięte