Paweł Kukiz: patriotyzm musi być podany w nowoczesny sposób [fotorelacja]

Niezależna Gazeta Obywatelska47

Po wielu problemach spotkanie z Pawłem Kukizem odbyło się wczoraj o godz. 19.00 w restauracji Napoli w opolskim Rynku. Prowadzili je Tomasz Greniuch i moja osoba. Najpierw zgromadzeni (w większości młodzi ludzie) obejrzeli dwa krótkie filmy dotyczące Marszu Niepodległości, który odbył się  11 listopada 2010 roku w Warszawie, a którego współorganizatorem był Obóz Narodowo-Radykalny.

W pierwszym z wyświetlonych filmów, pokazano jak środowiska lewicowe (w tym głównie „Gazeta Wyborcza”) nawoływały do bojkotu Marszu, a w drugim jak wyglądała rzeczywistość. W Marszu Niepodległości wzięło udział ponad trzy tysiące osób. Był to wielki sukces patriotyzmu i przywiązania do Polski. Osoby biorące udział w Marszu zostały uznane za faszystów. W Opolu Paweł Kukiz wraz z zebranymi słuchaczami próbowali odpowiedzieć na pytanie, czy Marsz Niepodległości rzeczywiście propagował faszyzm czy był inicjatywą patriotyczną?

Dyskusję zdominowała na początku kwestia bojkotu spotkania przez „Gazetę Wyborczą”, która nagłośniła godzącą w wolność słowa inicjatywę studentki UO. Nasz gość z uśmiechem stwierdził, że włoska restauracja, w której się spotkaliśmy nie jest chyba dobrym miejscem, bo GW może nas oskarżyć o propagowanie włoskiego faszyzmu. Kukiz powiedział też, że z tej okazji specjalnie zmienił buty, bo normalnie chodzi w glanach.

Generalnie podczas spotkania padło wiele pytań, na które Paweł Kukiz udzielił odpowiedzi. Znamienna była jego odpowiedź na pytanie jak ocenia śledztwo smoleńskie. W odpowiedzi usłyszeliśmy – Jakie śledztwo? Kukiz wyraził też pogląd, że Rosjanie nie zrobili prawie nic, aby doszło do pomyślnego lądowania. I to właśnie, według artysty, było przyczyną tragedii, a nie żadne bomby czy strzały. Nasz gość wyraził też opinię, że podobała mu się polityka wschodnia śp. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

Zebrani pytali też Kukiza o kwestię wolności mediów i ostatnią debatę, którą prowadził 14 stycznia 2011 r., a którą zorganizował ruch „Solidarni 2010”. Nasz gość mówił, że PO upolitycznienie mediów pogłębiło, a nie ukróciło jak zapowiadano w kampanii wyborczej. Wypomniał też koalicję medialną PiS i SLD.

Paweł Kukiz zdementował też pogłoski, że jakoby popiera działalność Ruchu Autonomii Śląska, a rozpowszechnianie takiej informacji na stronach RAŚ-u jest nieuprawnione. Artysta wyjaśnił też motywy powstania piosenki „Zchn już się zbliża”. Był to protest na to, co się działo w tamtym czasie w parafii w Niemodlinie i nieprawym prowadzeniu się księdza, który był wspierany lokalnie przez działaczy ZChN. Kukiz wypomniał też, że osoby, które wywodzą się ze Zjednoczenia Chrześcijańsko-Narodowego jak np. celebryta Kazimierz Marcinkiewicz, żyją w sprzeczności z poglądami i ideami, które niegdyś głosili.

Na pytanie o udział w organizowanym przez nas 2 maja Opolskim Marszu Niepodległości, poinformował, że jak tylko obowiązki mu pozwolą, to będzie razem z nami. Dał też cenną wskazówkę, aby marsz był optymistyczną i radosną manifestacją. Jego zdaniem, patriotyzm musi być podany w nowoczesny sposób. Stąd jako przykład pozytywny podał płytę „Myśmy Rebelianci” grupy De Press. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że Paweł Kukiz  na maj planuje wydanie kolejnej swojej płyty – ma ona być bardzo aktualna i poruszać ważne, bieżące tematy.

Na koniec Paweł Kukiz zadał pytanie publiczności – Co zrobić, aby ludzie nie patrzyli na siebie wrogo i nie dali się podzielić partyjnie. Jak uniknąć szufladkowania, że jak się powie coś złego na Tuska to jest się moherem i oszołomem. Kilka osób udzieliło odpowiedzi i optymistycznym wezwaniem do poszanowania wartości i miłości do Ojczyzny zakończyliśmy spotkanie. 

Autor: Tomasz Kwiatek

Fotografie: Andrzej K. „Andruch”

 1. Jarek
  | ID: 9b010b75 | #1

  Myślałem że on popier PiS,ale dalej tego nie wiem?

 2. | ID: 0d561f89 | #2

  A dlaczego ma popierać PIS? Bo Polak-Katolik koniecznie musi ich popierać? Inaczej przestaje być „nasz”?!

  1. Jarek
   | ID: 9b010b75 | #3

   a kogo ,może fantaste JKM?

   Więc proszę nie popierać,a POtem tylko płacz POzostanie dlaczego taki Rudy 102 rządzi krajem!?

 3. Jarek
  | ID: 9b010b75 | #4

  Gdyby nie koalicja Pis i SLD w TVP1 nigdy byśmy na oczy nie zobaczyli filmu „Solidarni 2010”, Jan Pospieszalski j jego „Warto Rozmawiać” nie zeszłoby z wizjii w lutym 2011 tylo w listopadzie 2007 ! ! !. Można wymieniać jeszcze więcej przykładów.Zapewne Rudy 102 Junior prowadziłby WIADOMOŚCI :)

  Plułem pluję i będę pluł na Rudego 102 i jestem dumny z tego że popieram Prawo i Sprawiedliwość oraz męża stanu Jarosława Kaczyńskiego. Zwisa mi to że ktoś może nazywać ludzi popierających PiS w taki czy inny sposób.

  Trzeba być zdrowym wariatem aby popierać PEŁO-wystarczy poczytać ostatnie wypowiedzi Rudego 102-te z GWnianej gazety, oraz wypowiedz ze zlotu POkrak w Jachrance-Rudy 102 nie panuje nad tym co mówi-jest urojeniowy!
  Zawsze był głupcem,ale teraz jest chorym urojeniowcem.

  Na całe Boże szczęście Jarosław Kaczyński przystopował tego chorego dziwaka w sobotniej Rzeczpospolitej z 19 marca.

  Co do Moherów-raczej popierają PO-60% emerytów i rencistów głosowało na KomoRuskiego.

  Jarsosław Kaczyński to ukształtowany doświadczony polityk dla którego ważna są sprawy wszystkich obywateli,w przeciwieństwie do Rudego 102 !

 4. marian
  | ID: 58f1cfa9 | #5

  ..na spotkaniu z Pawłem Kukizem którym to(spotkaniem)byłem nieco rozczarowany powiedziałem mniej więcej takie słowa…”bez względu na nasze poglądy polityczne,bez względu na nasze ZA i PRZECIW…ogląd aktualnej sceny politycznej w Polsce skłania do konstatacji,że tylko zdecydowana wygrana w najbliższych wyborach…PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI daje szansę naszej Ojczyznie do wejścia na drogę prowadzącą do NORMALNOŚCI…Pan Kukiz uśmiechnął się,wzruszając ramionami..otrzymałem mizerne brawka..podobnie jak ja.. myślących..Podział Prawicy(?) jest niezwykle głęboki i nie do pokonania..taka atomizacja służy „lewusom” i ich wszelkim mutacjom z PO na czele..

  1. Jarek
   | ID: 9b010b75 | #6

   TAK MA PAN 100% RACJI ! ! !

 5. Jarek
  | ID: 9b010b75 | #7

  Pan Eugeniusz dobrze powiedział- pod koniec października czeka nas egzamin.

  Egzamin z logicznego i analitycznego myślenia !

  Myśląc nawet poprzez pryzmat finansowy.

  Mój portfel nie odczuł w sposón niekorzystny Polityki PiS-przeciwnie odczuł to pozytywnie.

  W przypadku POlszewików-portfel odczuł zdecydowanie negatywnie POlitykierów z PO i PSL i nie chodzi mi tutaj tylko o podwyżki cen żywności!

  Minister Sawicki ponosi główną odpowiedzialność za ceny CUKRU. Przez niego cukru jest mniej o 20 000 ton.To była jego decyzja. Rolnicy również nie mają dobrego zdania o Sawickim.

 6. | ID: 0d561f89 | #8

  Ależ drogi Panie, czy ja napisałam, że jestem za PO?! Proszę mi to wskazać! Ja mówię, że pisanie, że „Kto nie z Mieciem, tego zmieciem!” Proszę się nie unosić, a poza tym pańskie słowa
  Co do Moherów-raczej popierają PO-60% emerytów i rencistów głosowało na KomoRuskiego.

  Jarsosław Kaczyński to ukształtowany doświadczony polityk dla którego ważna są sprawy wszystkich obywateli,w przeciwieństwie do Rudego 102 !
  Nie są zbyt grzeczne wobec znacznej części narodu( na który tak chętnie powołujecie)
  ukształtowany i doświadczony polityk, który dał zgodę na podpisanie Traktatu pozbawiającego nas suwerenności, bez rozpisania Referendum, niech się ten naród(o dobro którego walczycie, rzecz jasna) Rozwalenia ustawy dot. zmiany konstytucji o ochronie zycia poczętych, teraz ten doświadczony polityk nie był łaskaw wziąć udziału w głosowaniu o przyjęciu nowego prawa dla np homoseksualistów, od dziś mogą przyjeżdzać a wraz z nimi wkracza ich prawo. I tak np. mogą sobie adoptować dziecko, bo ich prawo krajowe umożliwiające to pozwala na to… To jest uderzenie w podstawy naszego porządku prawnego. Ale za tym stoją ” doświadczeni politycy” Nie chcę być złośliwa ale czy ci doświadczeni politycy zrobili porządek w ambasadach? do dziś straszą w nich stalinięta! a becikowe, a mundurki, a poszukiwanie ojca dziecka jednej pani i posła Łyżwinskiego? Polowanie z nagonką… Żenada….Więc uprzejmie proszę nie stawiać wszystkich, albo PIS albo PO( oni niewiele się różnią poza pijarem) Bo z miejsca przestaję być PATRIOTĄ. Szalenstwo.

  1. Jarek
   | ID: c1889a49 | #9

   JKM następny reżyser filmów fantasy

 7. | ID: 0d561f89 | #10

  Egzamin z logicznego i analitycznego myślenia !

  Myśląc nawet poprzez pryzmat finansowy.

  Mój portfel nie odczuł w sposón niekorzystny Polityki PiS-przeciwnie odczuł to pozytywnie.
  co do finansów i analitycznego myślenia polecam. niech pan obejrzy

  http://www.youtube.com/watch?v=TQWsQVUhYc4

  Tylko Prawda jest ciekawa…

 8. yarekok
  | ID: 7a4885db | #11

  Jarek :a kogo ,może fantaste JKM?Więc proszę nie popierać,a POtem tylko płacz POzostanie dlaczego taki Rudy 102 rządzi krajem!?

  Wydaje mi sie, ze tzw. fantasta JKM nie moze byc tak grozny dla kraju jak obecna koalicja. Generalnie PO 20 latach eksperymentowania politykow na zywym organizmie spoleczenstwa polskiego taki wybor nawet jesli kontrowersyjny zaszkodzic nam juz raczej nie moze. Poza tym wiele Jego pomyslow jest naprawde orzezwiajacych, np. redukcja biurokracji do minimum co czywiscie tez wiaze sie wywaleniem do kubla wiekszosci poronionych pomyslow zwanych eufemistycznie ustawami.

 9. | ID: 0d561f89 | #12

  @yarekok
  Pełna zgoda! Poza tym bardzo się cieszę wczorajszymi młodymi, bo zobaczyłam, że ” Orlęta już wyleciały” Oni to zmiotą w odpowiednim czasie te wszystkie POpłuczyny Okrągłego Stołu! Mam nadzieję, że wszystkie! Razem z tzw. prawicą z” doświadczonymi politykami” na czele…

 10. Ksenia
  | ID: 3b783c84 | #13

  Nawet po rozmowie tutaj widać, że ciężko ludziom stojącym po tej samej stronie dojść do porozumienia. Chodzi o REALNE zwycięstwo nad PO, które jest możliwe dzięki PIS(JKM ma marne szanse).
  Pani Anno, jaką alternatywę Pani widzi? Co robić Pani zdaniem?
  Co do Traktatu Lizbońskiego, bardziej powinniśmy być „wdzięczni” Kwaśniewskiemu niż Kaczyńskiemu. Moim zdaniem nie miał już odwrotu, a niestety ten argument jest najczęściej wykorzystywany przez przeciwników PIS.

  1. Jarek
   | ID: c1889a49 | #14

   JKM często bredzi o tym traktacie lizbońskim

 11. Jarek
  | ID: 9b010b75 | #15

  Dla wyjaśnienia-nie popieram PiS tylko dlatego aby pokazać negatywny stosunek do PO ! ! ! ! !
  Zawsze byłem PRO PiS odkąd powstała ta Partia-powodów dla których popieram PiS jest mnóstwo ! ! !
  Gdy powstało PO nie miałem zbyt przychylnego zdania na temat tej partyji(głównie z powodu Tuska i jego roli w Nocy Teczek-Lewy Czerwcowy),ale słupek mojego niezbyt przychylnego zdania na temat PO uległ drastycznemu pogorszeniu-pierwszy raz po sprzedaży stoczni ,potem po aferze hazardowej-wtedy moje noty względem po ponownie się obniżyły.Następnie po aferach z Sawicką.
  Rzeczą która bardzo mi się nie podoba w PO -jest to że wielu TOWARZYSZY KC PZPR jest w szeregach tej partii-ZATEM —->KC PZPO. Dzieje się to głównie w samorządach,ale również parlamentarzyści PEŁO mają korzenie KC PZPR.

  Polityka jaką prowadzi PO jest bliska temu co robi SLD.
  Ba ! nawet prezydent KomoRuski otacza sie komuchami-Nałęcz. KOMUCHoWSkI nawet odznacza KOMUCHÓW orderami orła białego i co najgorsze zaprasza na RBN najgorszą gnidę narodową-jaruzelskiego.
  Nawet Napieralski mówi do tuska jak swój do swego !

  Wstyd i Hańba ! ! !

  Więc mitem jest to że w Polsce trwa walka dwóch partii prawicowych ! ! ! ! ! !

  10 Kwietnia 2010 moje złe zdanie na temat Rudego 102 i POlszewików ponownie się pogorszyło.

  Platforma Obywatelska niżej zejść już nie może,świadczą o tym ostatnie wypowiedzi Rudego 102 ocierające się wręcz o obłęd.

  Proponuję aby zarezerwować miejsce na Wodociągowej w Opolu dla PŁEMIEŁA RUDEGO 102.

  Zachęcam przy tym do przeczytania ostatnich wypowiedzi Schizofrenika Rudego 102. Jego wypowiedzi już dawno przeszły same siebie,przeszły wszelki populizm !

  Platforma Obywatelska to nie jest ZERO!
  To jest mniej jak ZERO—> DEPRESJA
  POstkomuna musi odejść ! ! !

  Rządzić powinno Prawo i Sprawiedliwość z Jarosławem Kaczyńskim na czele.

  Rządy PiS które trwały 2,5 roku (de facto trwały 13 miesięcy,ponieważ przez te 13 miesięcy posiadali większośc w sejmnie) są zdecydowanie lepsze od rządów PO. Wystarczy cofnąć się w czasie i sprawdzić co zrobił PiS przez „2,5 roku” a ile zrobiło PO przez 4 lata !.
  Dobrym przykładem jest chociażby Becikowe które wprowadziło LPR za czasów koalicji z PiS. Dodatek nieduży bo nieduży,ale złodziejska platforma już myślała aby ten dodatek zabrać.
  Rudy 102 marzył już o zamianie naszej złotówki na Euro-wiosną 2008 roku (jeszcze przed kryzysem) buntował się przeciwko Lechowi Kaczyńskiemu i Sławomirowi Skrzypkowi którzy nie chcieli aby Euro było wprowadzane ponieważ godziłoby to głównie w biedniejszych obywateli.
  Weta Lecha Kaczyńskiego były swego rodzaju wysłuchaniem głosem Narodu.

  Gdyby Euro zostało wprowadzone ceny produktów spożywczych poniżej jednego Euro wzrosłyby,dzisiaj w dobie podwyżek cen -te ceny byłyby kosmiczne,chociaż i tak są już wygórowane-powody vat 23%, 20 000 ton cukru mniej-decyzja Sawickiego,wzrost cen paliwa spowodowany sytuacją w Libii (cena paliwa rośnie-rośnie cena cukru, chleba itd).Rząd PO tłumaczy się tylko sytuacją w Libii,ale nie tłumaczy się ze swoich błędów: 23% VAT (za rok może być 24%) oraz Sawickim.

  POstkomuna Do Lamusa !

  Prawo i Sprawiedliwość Partią Rządzącą !

 12. Jarek
  | ID: c1889a49 | #16

  Na spotkaniu z Pawłem Kukizem najwięcej było młodych popierających Prawo i Sprawiedliwość-i to nie ulega najmniejsze wwątypliwości

  Nie unoszę się !

  Jeżeli ktoś twierdzi że PO i PiS niczym się nie róznią to:

  -albo 5 lat był na bezludnej wypsie

  -albo nie potrafi anlizować faktów

 13. Jarek
  | ID: c1889a49 | #17

  Giertych kiedyś był w porządku -teraz szuka „haki” na Kaczyńskiego

  MW się jego wstydzi

 14. Jarek
  | ID: c1889a49 | #18

  Okrągły stół i jego następstwa są wynikiem obecnych SLD i PO (PO dawniej była opozycją,mało który był solidarnościowcem,a jeżeli któryś z PO był w solidarności to nie zasiadał w obradach okrągłego stołu).

  Marzenie Michnika i Kiszczka z obrad okrągłego stołu-duża centrolewicowa partia-no i marzenie się spełniło-Platforma Obywatelska–>POstkomuna

  Dziwne dlaczego SOLIDARNOŚĆ nie popiera PO tylko PiS . Solidarnościowcy wiedzą o tym najlepiej!

  Tak Giertych namieszał,tak skakał że sejm teraz może zobaczyć tylko w telewizji

  Od kiedy niby to PiS chciał wprowadzać Euro????????

  Giertych=Brzechwa

  Skrzypek i Lech Kaczyński postawili się Rudemu 102 i jego planom wprowadzania Euro w 2008 roku.

  Kiedy Giertych wstąpi Do POstkomuny?

  http://www.wprost.pl/ar/236948/Kaczynski-moze-wygrac/

  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/194543,Roman-Giertych-wstapi-do-Platformy-Obywatelskiej

  http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/gowin;giertych;jest;mi;bliski;czuje;sie;osamotniony,203,0,589003.html

 15. Jarek
  | ID: c1889a49 | #19

  Roman Giertych po cichu WSPOŁPRACUJE z PLATFORMĄ OBYWATELSKĄ czyli partią POstkomunistyczną ! ! !

  http://www.youtube.com/watch?v=54rHJvAREhA

 16. Tomasz
  | ID: b1781959 | #20

  Spotkanie z Pawłem Kukizem nie miało charakteru politycznego, nie było więc mityngiem PiSu. Była to niezależna inicjatywa szeroko pojętej prawicy, która przy okazji spotkania pokazała, że można barwy polityczne schować i na pierwszy plan wysunąć dobro Ojczyzny. Gratulacje Pawle, wyszedłeś znakomicie.
  Podziękowania należą się również Tomaszowi Kwiatkowi za sprawne poprowadzenie debaty.

  1. ola
   | ID: b8eabfed | #21

   Słuszna uwaga, to nie był wiec PiS-u, ale „Jarek” tego nie rozumie i komentuje na oślep zaniżając poziom dyskusji.

 17. Jarek
  | ID: c1889a49 | #22

  Jak Giertych jest taki Ok to dlaczego 80% działaczy LPR w gminach i powiatach Polski odwróciło się od niego i przeszło do PiS?

 18. Jarek
  | ID: c1889a49 | #23

  DO ANNY-ARGUMENTY MAŁO PRZEKONYWUJĄCE-BA! SŁOWA JKM I GIERTYCHA. NJAPIERW NIECH PANI POCZYTA DOKŁADNIE CO I JAK BYŁO ,A POTEM PROSZĘ PISAĆ

  TAK JAK NAPISAŁ KSENIA Ś.P LECH KACZYŃSKI NIE MIAŁ JUŻ WYJŚCIA,ALE FANTASTA JKM ZAWSZE WIE LEPEIJ I DZIWNE ŻE EGZOTYCZNY JKM NIGDY WYWIADÓW NIE UDZIELA.

  CO DO GIERTYCHA-SZKODA ROZPISYWAĆ SIĘ O SKOMPROMITOWANYM POLITYKIERZE

 19. | ID: 0d561f89 | #24

  @ksenia
  Myślę, że nalezy budować obóz narodowy. Szeroko pojęty. Dlatego też bardzo mnie takie inicjatywy jak wczorajsza cieszą! dzięki wielkie dla Panów Tomków
  @Jarek
  Jeżeli ktoś twierdzi że PO i PiS niczym się nie róznią to:

  -albo 5 lat był na bezludnej wypsie

  -albo nie potrafi anlizować faktów

  Z panem zakończyłam dyskusję. Z takimi „miłośnikami demokracji” się nie rozmawia. Nie zrozumieją argumentów! Swoją drogą: Gdzie pan widział te świeczki w oczach zgromadzonej tam młodzieży na słowo PIS?! Pobożne zyczenia frustratów…..

  1. Jarek
   | ID: 449b61c5 | #25

   Świeczek nie widziałem-widziałem młodych z PiSu-oraz wielu działaczy PiS-moich znajomych-więc proszę nie polemizwać ze mną w typowy dla Zołzy sposób !

  2. Jarek
   | ID: 449b61c5 | #26

   Swoimi wypowiedziami zaniżyła pani swoją własną osobę.

   Na spotkaniu z Pawłem Kukizem Byli starsi i młodzi członkowie Klubu Gazety Polskiej w Opolu
   -Klub Ten Popiera Prawo i Sprawiedliwość…

   …więc gratuluję poziomu ! ! !

   Dowaliła Pani jak dzik w sosne

   jak łysy grzywką o kant stołu ;) ;) ;) ;) ;)

   Widocznie kosmiczność bajkopisarstwo oraz populizm jest także pani domeną ;)

   Pani nie zaniżyła poziomu tego „forum” pani poziom tego „forum” zrównała z ziemią

   Trzeba już być naprawdę udanym aby nie wiedzieć że KLUBY Gazety Poskiej popierają Prawo i Sprawiedliwość

   Gratuluję poziomu :)

 20. | ID: 0d561f89 | #27

  @Jarek
  niech pan tak nie wrzeszczy i zmieni czcionkę!
  Dantonki z PISu, czy mam szukać dobrego stolarza, co się podejmie budowy szafotów dla przeciwników Prezesa?!
  Przydadzą się jakby coś… no nie?!!?!?

 21. krz
  | ID: 3a3c7102 | #28

  PiS nie jest partią patriotyczno-katolicką. To jest kłamstwo.
  Niemniej spotkanie fajnie że się odbyło, GW i innymi totalniakami nie ma sie co przrejmowac :-)

 22. | ID: 28ef04f3 | #29

  A JA WAM MÓWIĘ – PO. PIS, SLD, PSL – WSZYSCY WON !!!
  =====================================================
  http://www.youtube.com/watch?v=0WJOJDMZhXg

 23. 23 marca 2011, 20:54 | #1
 24. Jarek
  | ID: 449b61c5 | #30

  Sama Pani zaczęła idiotyczną rozmowę,ja nie każe nikomu głosowaćna PiS,ale jak to powiedział Pan Eugeniusz jest to jedyn alternatywa dla POstkomuny.

  BA! jest to rozsądne! Takie coś jak UPR to nawet 2% w wyborach nie zdobędzię :) w dalszym ciągu pozostanie ciałem egzotycznym

  to proszę nie głosować na PiS ,ale potem proszę nie płakać dlaczego PO rządzi krajem

  Proste i Logiczne

  BASTA

 25. Jarecki
  | ID: 449b61c5 | #31

  Sama Pani zaczęła idiotyczną rozmowę,ja nie każe nikomu głosowaćna PiS,ale jak to powiedział Pan Eugeniusz jest to jedyn alternatywa dla POstkomuny.

  BA! jest to rozsądne! Takie coś jak UPR to nawet 2% w wyborach nie zdobędzię :) w dalszym ciągu pozostanie ciałem egzotycznym

  to proszę nie głosować na PiS ,ale potem proszę nie płakać dlaczego PO rządzi krajem

  Proste i Logiczne

  BASTA

 26. Jarek
  | ID: 449b61c5 | #32

  Nie wiemm jak pisząc można wrzeszczeć!?

  co do młodzież y będącej na spotkaniu z Pawłem Kukizem-znam nłodych z PiSu z Opola – i i wiem !!!!!!!!!!!!!!! ilu ich tam było,wieć proszę mi nie wmawiać pierdół !

  Jeszcze Jedno NGO-jest ukierunkowane głównie do PiSu-witryna powstała z inicjatywy Klubu Gazety Polskiej w Opolu!!!!!!

  Gazeta Polska jest tygodnikiem który popiera PiS-nie popiera ani PO,ani SLD,ani kosmity JKM,ani frustrata Giertycha.

  Więc proszę nie polemizować ze mną w głupi sposób na temat Prawa i Sprawiedliwości.

  8 kwietnia będzie miała Pani okazję polemizować na ten temat z Kosmitą.

  p s szkoda mi Kosmity-mniej jak 2% poparcia-kto wie może kiedyś przekroczy magiczny próg 5% :) ;) :) ;)

  Marzyć można :)

 27. Jarek
  | ID: 449b61c5 | #33

  Jak z tym Giertychem Kiedy idzie do POstkomuny?

  Dlaczego działacze gminni i powiatowi odwrocili się zadkiem do Romanka?

  Na spotkaniach klubu GP nie dyskutuje się o kosmitach ,ani o frustratach -Romanek G.

  Widać że jest Pani mało zorientowana gdzie się Pani znajduje!!!!!!!!!!!!

 28. Jarek
  | ID: 449b61c5 | #34

  Prawo i Sprawiedliwość jest partią dla której Bog Honor i Ojczyzna są sprawami istotnymi.

  Kto bronił Krzyża na Krakowskim przedmieściu-członkowie klubów GP-czyli ludzie popierający PiS !

  Kto bronił Krzyża przed oszołomami z Rambem na czele -Wojciech Cejrowski,Tomasz Sakiewicz,Jan Pospieszalski,Ewa Stankiewicz…-Ludzie popierający Prawo i Sprawiedliwość.

  BA Nie było tam Romana Frustrata ani Egzotycznego Kosmity!!!!!!!!!

  Roman G i Kosmita nie bronili Krzyża !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  a za za takich rzekomych katolików , patriotów się uważają-wstyd

  No to Kiedy Frustrat Roman idzie do PEŁO?

  http://www.youtube.com/watch?v=54rHJvAREhA

 29. Jarek
  | ID: 449b61c5 | #35

  Członkowie,działacze oraz sympatycy Prawa I Sprawiedliwości uczestniczą w każdej ważnej dla Państwa Polskiego Uroczystości-nie mają w swoich kalendarzach tylko daty 11 Listopada !

  Kochana Pani Kosmitko

  „Dantonki z PISu, czy mam szukać dobrego stolarza, co się podejmie budowy szafotów dla przeciwników Prezesa?!
  Przydadzą się jakby coś… no nie?!!?!?”

  Naprawdę ułomne stwierdzenie z pani strony

  Kosmicie w muszce i Romankowi Frustratowi taki szafot bardziej się przyda :)

  Szkoda mi Pani

  jedno słowo mi się nasuwa na myśl – ŻAL

 30. Jarek
  | ID: 449b61c5 | #36

  Ja jestem miłośnikiem Demokracji – i to niestety po pani wypowiedziach można stwierdzić że ma pani poważne kłopty z przetwarzaniem informacji !

  Szkoda mi Pani :(

 31. Jarek
  | ID: 449b61c5 | #37

  Kosmita -szkoda mi tego egoztycznego pana-i jego wywodów typu banda czworga-jego słowa i dziłania przypominją walkę z wiatrakami :)

  Tylko szkoda że Kosmita ! ! ! ! ! nie przyjmuje do wiadomości tego że Ludzie którzy przed wyborami prezydenckimi zbierali podpisy na Jarosławaa Kaczyńskiego,zbierali także podpisy na Kosmitę ! ! !

  Ja osobiście znam 2 takie osoby-a innych,pozostałych osób w kraju które zbierając podpisy na JK zbierali podpsisy na Kosmitę było około 50-60

  Kosmita to Kosmita-nawet nie podziękował ! ! ! !-dzisiaj te osoby żałują ! ! ! że zbierały podpisy na Kosmitę ! ! !

  Ale jedno jest pozytywne-ZA 4 LATA NIKT Z PISU NIE BĘDZIE ZBIERAŁ PODPISÓW POPARCIA DLA KOSMITY

  JAK KUBA BOGU,TAK BÓG KUBIE

  Kosmita ma to do siebie że zawsze mówi co chce i nieważne jak to się ma do realiów ! ! !

  Kiedy Kosmita założy Krawat? :) ;)

  KOSMITA BYŁ TYLKO RAZ POSŁEM-I NA CAŁE BOŻE SZCZĘŚCIE WIĘCEJ WIEJSKIEJ NIE BĘDZIE OGLĄDAŁ-NO CHYBA ŻE W TELEWIZJI

  Ksomita mówi PiS skręca w lewo-ŚMIECH NA SALI :) ;). TO TRZEBA BYĆ NAPRAWDĘ KOSMITĄ ! ! ! !

  http://www.youtube.com/watch?v=C4rEfV-ofQ4

 32. Jarek
 33. Jarek
  | ID: 449b61c5 | #39

  Kosmita-populista ,do kabaretu by się nadawał :) ;) ;)

  Populisyczne hasełka niestety niczym nie podparte,śmieszne ;) a czasem wręcz i żałosne ! ! !

  http://www.youtube.com/watch?v=C4rEfV-ofQ4

 34. Eleonora
  | ID: 1a940abc | #40

  Panie Jarek-Jarecki powiem tak- Jest pan idiotą.

 35. Jarek
  | ID: 58457d65 | #41

  Idiotą to w dosłownym tego słowa znaczeniu jest JKM oraz pani ;)
  Kosmita przeszedł samego siebie.
  Widzę że prawda zabolała-trudni nie mój problem :)

 36. ola
  | ID: b8eabfed | #42

  Ja dodam, pana komentarze to dno i zapaść intelektualna

 37. Jarek
  | ID: 58457d65 | #43

  To Oświadczenie JKM w 100% potwierdza jego obłęd i kosmiczność-to już nie populizm-to już gorzej niż idiotyzm-to obłęd-Brak Słów

  JKM w bajkopisarstwie pokonał Jana Brzechwę :) ;)

  http://www.youtube.com/watch?v=tIqpVq4NZi4

  Moje komentarze to tylko szczera prawda,
  a że prawda o kosmicie jest jaka jest to nie moje zmartwienie tylko jego samego :)

  W moich słowach padły tylko argumenty o obłędzie egzotycznego kosmity JKM.

 38. Jarek
  | ID: 58457d65 | #44

  JKM – gorzej już być nie może ! ! ! Kosmita zapomniał o Relanium :)

  Kosmita mówi- że wejdzie do sejmu – PARODIA :) ;)

  http://www.youtube.com/watch?v=IqJvrilUsWc&feature=rec-LGOUT-exp_r2-2r-1-HM

  Chroń Panie Boże Sejm Przed Tym Matołem :)

 39. Jarek
  | ID: 58457d65 | #45

  Jarosław Kaczyński powinien dostawać szkodliwe za takie zera jak :Giertych, Korwin Oraz Za Tuska

  Całe Boże szczęście że dwóch z nich jest na marginesie-tam gdzie być powinni-wkrótce Rudy się tam znajdzie.

  Po wypowiedziach widać że Kosmicie blisko jest do PEŁO

  Kosmita JKM do pięt nie dorasta Jarosławowi Kaczyńskiemu :)

  Wstyd i Hańba

 40. 28 czerwca 2011, 21:17 | #2
Komentarze są zamknięte