Pod hasłem „Wielkiej Polski moc to MY” ulicami Warszawy przeszedł 15. Marsz Niepodległości. Głos podczas wydarzenia zabrał m.in. Krzysztof Bosak. Poseł Konfederacji w swojej wypowiedzi zwrócił uwagę na hasło „Wielkiej Polski moc to MY”. Jak powiedział polityk, „to, czego potrzebują Polacy, to wyzwolić swoją moc, pokazać, że jesteśmy jednością”.

Nagroda Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za najlepszy artykuł