Mocna deklaracja Hiszpanów w obronie Polski i Węgier

Zastępca Naczelnego1

Jorge Buxade/YouTube.com

Po raz kolejny na forum Parlamentu Europejskiego wybrzmiał głos w obronie Polski i Węgier. Hiszpański eurodeputowany Jorge Buxade wystąpił z ostrą krytyką wymierzoną w działania komisarzy unijnych prześladujących oba kraje z powodów ideologicznych.

Każdy Europejczyk wie, że homoseksualista spaceruje spokojniej po ulicach Budapesztu czy Warszawy niż Molenbeek, Gazy czy Teheranu. Ale Państwo wolicie poddać się agendzie lobby LGBTI, żeby codziennie musztrować Polskę i Węgry. Skąd więc macie czelność uczyć Węgry i Polskę demokracji? Dawać lekcje o rządach prawa i prawach człowieka tym, którzy walczyli i pokonali najbardziej brutalny ruch totalitarny, jakim jest komunizm?!”

– pytał Jorge Buxade.

„Nie zastraszycie nas”

I to właśnie Państwo – specjaliści od kordonów sanitarnych i pogróżek odnośnie wstrzymania funduszy europejskich tym, którzy nie poddają się waszej sztancy ideologicznej!”

– dodawał.

Hiszpański europoseł pytał, jak może socjalista z Malty skazany na dwa lata więzienia za rozpowszechnianie pornografii swojego byłego partnera rozprawiać o prawach gejów na Węgrzech.

Ale Państwo zawsze zanurzeni w swoim świecie na opak. A jednak nas nie zastraszycie, ponieważ fala patriotyzmu i zdrowego rozsądku, która płynie przez Europę, już tu jest i pozostanie. Ci, którzy założyli Unię, przewracają się w grobach, widząc, co robicie z ich projektem. Z całą tą ideologiczną dyktaturą, którą używacie w instytucjach wbrew przyjętym Traktatom, żeby tylko grozić, dawać rozkazy i gnębić państwa członkowskie. Widać, że jesteście zdesperowani, ale my będziemy nadal trwać przy zdrowym rozsądku”

– mówił dalej Buxade.

Hiszpański Vox jest zaledwie od dwóch lat w PE a już zdążył wielokrotnie oprotestować traktowanie Polski przez unijne władze, skrytykować naciski polityczne na nasz kraj i zainicjować wiele wspólnych akcji jak np. ostatnia deklaracja w sprawie przyszłości Europy, podpisana przez 16 partii prawicowych Europy.

Źródło: DoRzeczy.pl

  1. Super
    | ID: 36427abb | #1

    Dzieki Bogu ze jeszcze są tacy ludzie..

Komentarze są zamknięte