Janusz Korwin-Mikke znów postanowił zaszokować publikę. Szkoda tylko, że stary ekscentryk do swojego zgranego repertuaru cały czas dorzuca tematy, których nie powinno się poruszać, choćby ze względu na tragiczne wspomnienia ofiar. I tym razem jeden z liderów Konfederacji uznał za stosowne serwować teorie o rzekomym braku wiedzy Adolfa Hitlera nt. Holokaustu – opisuje wPolityce.pl.

Naprawdę nie ma dowodu, że Hitler wiedział o Holokauście! To nie jest protokół 1%, ale ciekawostka historyczna”

– zapewnia na Twitterze Korwin-Mikke.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Polakom było lepiej, jak nie mieli własnego państwa? Leszek Miller był najlepszym premierem III RP? Tak twierdzi Janusz Korwin-Mikke

Lider Konfederacji Wolność i Niepodległość Janusz Korwin-Mikke ogłosił dosyć dawno w wywiadzie dla DoRzeczy.pl, że „(…) pan Putin jest znakomitym prezydentem Rosji i byłby świetnym prezydentem Polski”. Mało tego, lider Konfederacji Wolność i Niepodległość w styczniu 2020 roku przekonywał, że „Putin ma rację! Nie można stawiać znaku równości między Związkiem Sowieckim a III Rzeszą”. Tym razem postanowił wyrazić publicznie swoje wątpliwości w sprawie wiedzy Adolfa Hitlera w zakresie jego wiedzy o Holokauście. Taka teza wyartykułowana przez posła na Sejm RP i lidera partii politycznej po prostu wyrządza szkodę polityczną Polsce. Apelujemy do posłów z koła poselskiego Konfederacji o usunięcie Janusza Korwin-Mikke ze swoich szeregów, aby swoje szokujące teorie ogłaszał w przyszłości na rachunek posła niezrzeszonego. Do samego Janusza Korwin-Mikke apelujemy o rezygnację z mandatu parlamentarnego. Sejm RP to nie cyrk”

– powiedział Niezależnej Gazecie Obywatelskiej Paweł Czyż, rzecznik prasowy Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin.