Familijni radni

Zastępca Naczelnego

Foto za YT

Pięcioro krakowskich radnych zgłosiło się do teleturnieju „Familiada” emitowanego przez TVP 2 – poinformował portal KrKNews.

Jeżeli zgłoszenie samorządowców zostanie zweryfikowane pozytywnie to krakowianie będą mogli oglądać na szklanym ekranie zmagania: Łukasza Wantucha (Przyjazny Kraków), Dominika Homa (Przyjazny Kraków), Alicji Szczepańskiej (Kraków dla mieszkańców), Łukasza Sęka (Koalicja Obywatelska) oraz Iwony Chamielec (Koalicja Obywatelska)”

– czytamy na stronie https://krknews.pl

O zgłoszeniu napisał na Facebooku Wantuch.

<Familiada> to jeden z najdłużej emitowanych turniejów telewizyjnych, a niektóre <suchary> prowadzącego Karola Strasburgera stały się kultowe. W grze biorą udział dwie drużyny, w których znajduje się po pięć osób. Prowadzący zadaje pytania, a uczestnicy zabawy muszą na nie odpowiedzieć, naciskając specjalny przycisk. Do finału przechodzą dwie osoby z wygranej drużyny, które będą odpowiadać na finałowe pytania”

– napisał portal.

Mnie zastanawia tylko jedno: jak na co dzień mocno skonfliktowani ze sobą radni zaprezentują się w roli zgodnej rodziny?

Warto też zwrócić uwagę, że do udziału w „Familadzie” nie zgłosił się nikt z klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości.

 

Jerzy Bukowski*

 

*Filozof, autor „Zarysu filozofii spotkania”, piłsudczyk, harcerz, publicysta, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego w Krakowie, były reprezentant prasowy śp. pułkownika Ryszarda Kuklińskiego w Kraju

Komentarze są zamknięte