Wspieramy akcję „Są święci, którzy łączą!”

Zastępca Naczelnego1

Fot. za chadecy.pl

W kolejną już rocznicę śmierci św. Jana Pawła II zapraszamy do przesyłania wspomnień i zdjęć z Papieżem Janem Pawłem II. Zachęcamy, aby zdjęcia i relacje przesyłali nie tylko Polacy, ale i przedstawiciele innnych narodów.  Całe życie i nauka Św. Jana Pawła II było wielką szkołą szacunku do każdego człowieka, wyrazem Ewangelii, która łaczy, pochyla się nad dochodzeniem do prawdy, tej ludzkiej i Bożej – napisali nasi koledzy i koleżanki z protalu CHADECY Niezależna Agencja Informacyjnej. Chcą oni zebrać świadectwa osób, które miały styczność ze zmarłym 15 lat temu naszym Wielkim Rodakiem.

Chcielibyśmy w ten sposób zebrać świadectwa osób i zdjęcia jakie być może jeszcze posiadają, aby stworzyć swoisty internetowy album, który pokaże jak wiele wartości mamy wspólnych, mimo problemów współczesnego świata.

Najciekawsze wspomnienia i zdjęcia zaprezentujemy w okolicznościowej wystawie. Prosimy o podanie nazwy państwa oraz imienia oraz nazwiska, opcjonalnie danych kontaktowych. Przesłanie materiałów będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację non profit”

– napisano na chadecy.pl.

Swoje wspomnienia można przesyłać na mail: [email protected]

 

Piotr Galicki

  1. gajowy
    | ID: b8c79278 | #1

    Łza mi się w oku kręci kiedy pomyślę o „Pokoleniu JPII”. Toż to prawdziwi Polacy i Katolicy : ONR, kibole, ZChN, Pan Słomka-wypisz wymaluj z wyglądu i poglądów HH (agronom i hodowca kur).
    A tak a`propos : jestem chyba jedynym czytelnikiem NGO.
    U-ściski.

Komentarze są zamknięte