„A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści”. Lewactwo w szoku po ujawnieniu nagrania skandującego dziecka

Zastępca Naczelnego

„Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści” – krzyczała dziewczynka, która wzięła udział w Marszu Niepodległości. Siedziała na barkach dorosłego mężczyzny. Nagranie krąży po sieci i budzi kontrowersje wśród internautów – grzmi Wirtualna Polska. Homopropagandziści pieją z zachwytu, gdy przedstawiciele ideologii LGBT organizują w szkołach „tęczowe piątki”.

Kiedy jednak dziecko zaintonowało na Marszu Niepodległości hasło znane z czasów walki z komuną w PRL … to lewactwo oczekuje, że sprawą zajmie się RPO i policja. Gdy Klaudia Jachira kpiła z dewizy Wojska Polskiego hasłem „Bób, Hummus, Włoszczyzna” postkomuniści i ich apologeci nie widzieli w tym niczego niestosownego. Ich zdaniem kiedy dziecko intonuje hasło „Bóg, Honor, Ojczyzna” … to ma być brunatny nacjonalizm?

Nastoletni Jakub Baryła blokował już „marsz równości” z krzyżem i różańcem w ręku. Za to jego rodzinę nachodził kurator. W Niemczech wiszą banery reklamujące telewizyjne show homoseksualistów. W tym kierunku idziemy? Mamy to milcząco akceptować? Tolerancja to nie afirmacja!

Gdy legendarny opolski działacz opozycji z czasów PRL Wiesław Ukleja w czasie manifestacji środowisk LGBT krzyczał o „pederastach” został widowiskowo zatrzymany przez policjantów w Opolu. To jest kierunek akceptowany przez miłośników Czarzastego, Biedronia i Zandberga!

Jeżeli rodzice dziewczynki skandującej wczoraj na Marszu Niepodległości hasła z PRL będą nachodzeni przez służby mundurowe czy sądowych kuratorów to w imieniu Towarzystwa Patriotycznego im. Jana Olszewskiego już teraz deklaruję im pomoc.

Warto się zastanowić nad tym dlaczego w II RP  komunistów wyrzucono z Wiejskiej, a dziś postkomuna powraca do ław Sejmu RP IX kadencji? „Niepodległość nie została nam dana, lecz zadana” – mawiał Józef Piłsudski. Rekomunizacja jest zatem efektem szerzenia dewiantów postkomunistycznych i ich udoskonalonej ideologii pozostawionej bez szerokiej negatywnej reakcji społecznej. Przykre, ale prawdziwe.

 

Monika Socha-Czyż*

 

 

* radna Sejmiku Województwa Śląskiego (2015-2018), w latach 2010 – maj 2016 członek PiS. Była prezes Stowarzyszenia Pomocy Samotnym Matkom Domy-Maria. Prezes Towarzystwa Patriotycznego im. Jana Olszewskiego. Członek Społecznej Rady Nadzorczej Szpitala Kolejowego w Wilkowicach. Człowiek Roku 2016 Województwa Śląskiego w plebiscycie „Dziennika Zachodniego”, Człowiek Roku 2015 i 2016 Powiatu Bielskiego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.