Zabity kelner

Zastępca Naczelnego

Fot. za nypost.com

W restauracji pod Paryżem gość zastrzelił kelnera, ponieważ zbyt długo czekał na zamówioną kanapkę – poinformowało Radio RMF FM.

Wezwane na miejsce pogotowie próbowało uratować 28-latka postrzelonego w ramię, jednak, mimo reanimacji, mężczyzna zmarł na miejscu. Koledzy z pracy zmarłego relacjonowali policji, że klient stracił panowanie nad sobą, bo według niego, za długo czekał na zamówienie”

– czytamy na stronie internetowej rozgłośni.

Zabójstwo wstrząsnęło lokalną społecznością.

– To smutne. To cicha restauracja bez żadnych problemów. Właśnie otworzyła się kilka miesięcy temu – powiedziała francuskim mediom cytowana przez RMF kobieta.

Niektórzy mieszkańcy powiedzieli dziennikarzom, że w tej okolicy doszło ostatnio do nasilenia przestępczości, kwitnie też handel narkotykami i pijaństwo.

 

Jerzy Bukowski*

 

*Filozof, autor „Zarysu filozofii spotkania”, piłsudczyk, harcerz, publicysta, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego w Krakowie, były reprezentant prasowy śp. pułkownika Ryszarda Kuklińskiego w Kraju

Komentarze są zamknięte