Najdroższy strudel na świecie:)

Zastępca Naczelnego

Fot. za victoriamag.com

40 tysięcy euro spaliła w piekarniku kobieta na północy Włoch, kiedy chciała upiec strudel nie wiedząc, że jej narzeczony ukrył tam pieniądze na wypadek policyjnej rewizji – poinformowała Polska Agencja Prasowa.

Sprawa wyszła na jaw w procesie przed sądem w Padwie, przed którym stanął przedsiębiorca oskarżony o <wypranie> za granicą 40 milionów euro. W czasie rozprawy przedstawiono zapis wypowiedzi kobiety z założonego na wniosek śledczych podsłuchu telefonicznego. W rozmowie z siostrą wyznała ona, że nie wiedziała o ukrytych w piekarniku pieniądzach i je spaliła”

– czytamy w depeszy PAP.

Na miejscu tej Włoszki dokładnie przejrzałbym wszystkie urządzenia domowe, bo może narzeczony ukrył jeszcze jakieś pieniądze w pralce lub w lodówce.

 

Jerzy Bukowski*

*Filozof, autor „Zarysu filozofii spotkania”, piłsudczyk, harcerz, publicysta, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego w Krakowie, były reprezentant prasowy śp. pułkownika Ryszarda Kuklińskiego w Kraju

Komentarze są zamknięte