Odlotowe obwarzanki

Zastępca Naczelnego

Pewien 32-latek wpadł na oryginalny pomysł rozprowadzania narkotyków. Jak poinformował portal KrkNews, sprzedawał on w Niepołomicach obwarzanki, ale można było kupić u niego także marihuanę i amfetaminę. Działki tych narkotyków oferował na umówiony znak wtajemniczonym w ten proceder osobom.

– Od pewnego czasu mężczyzna obserwowany był przez wielickich kryminalnych. Podczas obserwacji 32-latka policjanci zebrali dowody na to, że mężczyzna sprzedaje narkotyki – powiedział portalowi rzecznik prasowy małopolskiej policji młodszy inspektor Sebastian Gleń.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę na gorącym uczynku podczas sprzedaży narkotyków, ujawniając przy nim  środki odurzające. W wynajmowanym przez 32-latka mieszkaniu, w trakcie jego przeszukania, policjanci także znaleźli poporcjowane narkotyki. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania oraz rozprowadzania środków odurzających”

– czytamy na stronie www.krknews.pl

A taki był fajny, odlotowy interes…

 

Zastępca Redaktora Naczelnego NGO

Jerzy Bukowski*

*Filozof, autor „Zarysu filozofii spotkania”, piłsudczyk, harcerz, publicysta, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego w Krakowie, były reprezentant prasowy śp. pułkownika Ryszarda Kuklińskiego w Kraju

Komentarze są zamknięte