Naczelny NGO Paweł Czyż i kandydatka na prezydenta Bielska – Białej Monika Socha biorą ślub!

Zastępca Naczelnego

Monika Socha i Paweł Czyż, fot. FB

Miło nam podać, że w dniu 1 grudnia br. o godz. 13:00, w Urzędzie Stanu Cywilnego w Szczyrku nasz redakcyjny kolega, redaktor naczelny NGO Paweł Czyż wstąpi w Związek Małżeński z obecną radną Sejmiku Województwa Śląskiego, kandydatką na urząd Prezydenta Bielska – Białej, Moniką Sochą. Obojgu gratulujemy!

Ze swojej strony zauważamy, że kol. Czyż jakiś czas temu na czas kampanii samorządowej przekazał swoje obowiązki kolegium redakcyjnego. Chociaż podjęta przez Monikę Sochę i Pawła Czyża decyzja jest niewątpliwie istotną częścią ich życia prywatnego, to również pokazuje, że „dziennikarska brać” i polityka samorządowa może mieć i pozytywne konotacje. Niemniej, z naszych informacji wynika, że w/w stanowią jedyną parę, w której jako przyszły małżonek / małżonka jest kandydatem na włodarza większego miasta w obecnych wyborach samorządowych (Bielsko – Biała liczy około 180 tys. mieszkańców).

Monika Socha i Paweł Czyż, fot. FB

Z naszych informacji wynika, że narzeczonym ślubu udzieli osobiście burmistrz Szczyrku, a ceremonia ślubna Moniki Sochy i Pawła Czyża w obrządku Kościoła katolickiego będzie miała miejsce w połowie 2019 roku.

 

Piotr Galicki

 

 

 

Komentarze są zamknięte