Śmiertelne zderzenie z niedźwiedziem

Zastępca Naczelnego

Jeden z pasażerów forda Galaxy zginął w wyniku zderzenia z niedźwiedziem w okolicach miejscowości Liptovska Luzna w słowackich Tatrach Niżnych – poinformował portal internetowy „Gościa Niedzielnego”.

Do wypadku doszło podczas manewru wyprzedzania tira przy ograniczonej przez mgłę widoczności.

„W tym czasie na drogę z lasu wybiegł niedźwiedź. Samochód osobowy uderzył w potężne zwierzę, a następnie w wyprzedzanego tira. Fordem podróżowało małżeństwo. Kierująca samochodem kobieta jest w ciężkim stanie, a jej podróżujący na tylnej kanapie mąż nie żyje. Uderzenia nie przeżył też niedźwiedź”

– czytamy w portalu.

„GN” przypomina, że do zderzenia samochodu z niedźwiedziem doszło niedawno także w okolicy Górnego Smokovca w Tatrach Wysokichi zaleca szczególną ostrożność przy prowadzeniu samochodu w zalesionych terenach.

 

Zastępca Redaktora Naczelnego NGO

Jerzy Bukowski*

*Filozof, autor „Zarysu filozofii spotkania”, piłsudczyk, harcerz, publicysta, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego w Krakowie, były reprezentant prasowy śp. pułkownika Ryszarda Kuklińskiego w Kraju

Komentarze są zamknięte